Systemy video
Wideokonferencje w doskonałej jakości HD. Pełna możliwość udostępniania materiałów (prezentacje/zdjęcia/smartfon) przy wykorzystaniu ograniczonego transferu. Wyjście na dwa monitory dla komfortowej łączności. Wysokiej jakości mikrofony kierunkowe.Dzięki AVer HVC130 wideokonferencje w ...
więcej >
Dzięki AVer HVC330 wideokonferencje w jakości HD są łatwiej dostępne niż kiedykolwiek. Poza atrakcyjną ceną AVer HVC130 zapewnia m.in. najbardziej naturalne wideokonferencje w rozdzielczości 720p, kamerę PTZ o rozdzielczości 5megapikseli oraz współdzielenie materiałów. Urządzenie idealnie ...
więcej >
Systemy video
AVer HVC330
< wróć
Wideokonferencyjne / AVER

Dzięki AVer HVC330 wideokonferencje w jakości HD są łatwiej dostępne niż kiedykolwiek. Poza atrakcyjną ceną AVer HVC130 zapewnia m.in. najbardziej naturalne wideokonferencje w rozdzielczości 720p, kamerę PTZ o rozdzielczości 5megapikseli oraz współdzielenie materiałów. Urządzenie idealnie nadaje się do oddziałów firm czy też współpracujących biur. Stań „twarzą w twarz” w ciągu minuty.

Wideokonferencje w doskonałej jakości HD. Pełna możliwość udostępniania materiałów (prezentacje/zdjęcia/smartfon) przy wykorzystaniu ograniczonego transferu. Wyjście na dwa monitory dla komfortowej łączności. Wysokiej jakości mikrofony kierunkowe. Jednoczesna konferencja do 4 urządzeń. Nagrywanie i odtwarzanie konferencji (video i audio). Współdzielenie stopklatek z kamery.

Wysokiej jakości wideokonferencje nie są już przywilejem wielkich korporacji. Nowy AVer HVC330 daje możliwość prowadzenia konferencji w wysokiej jakości HD dla wszystkich – od biur domowych do central firm, od pracowników zdalnych do oddziałów firm. Wykorzystując wysokiej jakości wideokonferencję można ograniczyć koszty podróży biznesowej. Zaprojektowany głównie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach AVer HVC330 jest nie tylko tańszy ale również zapewnia doskonałe parametry, jest prosty w obsłudze i ma wszystkie najczęściej wykorzystywane funkcje. AVer HVC330 oferuje ekonomiczne rozwiązanie dla firm, które chcą polepszyć komunikację w firmie nie wydając na to dużych kwot.

Komunikacja do 4 punktów

AVer HVC330 umożliwia prowadzenie telekonferencji 4 urządzeń, znajdujących się w różnych miejscach, na raz.

Nagrywanie konferencji

Funkcja nagrywania prowadzonych konferencji umożliwi odtworzenie i przejrzenie przebiegu spotkania. Wystarczy podłączyć dowolną pamięć USB i nacisnąć jeden przycisk aby rozpocząć nagrywanie.

Współdzielenie materiałów - również bezprzewodowe

Wysyłanie i odbieranie prezentacji lub zawartości komputera, wizualizera lub innych urządzeń. Możesz współdzielić materiały również bezprzewodowo - z Twojego komputera (za pomoca aplikacji ScreenShare) iPhone'a, iPad'a lub smartfona z systemem android (aplikacja VCLink)

WebTool - steruj wideokonferencją przez sieć

AVer HVC330 pozwala na zdalną obsługę urządzenia oraz podgląd obrazu z kamery za pomocą WebTool - narzędzie dostępnego po podłączeniu do sieci LAN.

Kamera o rozdzielczości 5 Megapikseli

Urządzenie wyposażone w kamerę o najwyższej rozdzielczości na rynku - 5 Megapikseli oraz zoom optyczny 7x.

Wsparcie protokołu H.323 oraz H.239

AVer HVC330 jest kompatybilny z dowolnym urządzeniem do wideokonferencji, korzystającym z protokołu H.323 oraz H.239 dla współdzielenia materiałów. Niezależnie od systemu już wykorzystywanego w firmie nowy AVer HVC330 może bez problemu łączyć się z istniejącymi urządzeniami.

Systemy video
AVer HVC130
< wróć
Wideokonferencyjne / AVER

Wideokonferencje w doskonałej jakości HD. Pełna możliwość udostępniania materiałów (prezentacje/zdjęcia/smartfon) przy wykorzystaniu ograniczonego transferu. Wyjście na dwa monitory dla komfortowej łączności. Wysokiej jakości mikrofony kierunkowe.

Dzięki AVer HVC130 wideokonferencje w jakości HD są łatwiej dostępne niż kiedykolwiek. Poza atrakcyjną ceną AVer HVC130 zapewnia m.in. najbardziej naturalne wideokonferencje w rozdzielczości 720p, kamerę PTZ o rozdzielczości 5megapikseli oraz współdzielenie materiałów. Urządzenie idealnie nadaje się do oddziałów firm czy też współpracujących biur. Stań „twarzą w twarz” w ciągu minuty.

Wysokiej jakości wideokonferencje nie są już przywilejem wielkich korporacji. Nowy AVer HVC130 daje możliwość prowadzenia konferencji w wysokiej jakości HD dla wszystkich – od biur domowych do central firm, od pracowników zdalnych do oddziałów firm. Wykorzystując wysokiej jakości wideokonferencję można ograniczyć koszty podróży biznesowej. Zaprojektowany głównie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach AVer HVC130 jest nie tylko tańszy ale również zapewnia doskonałe parametry, jest prosty w obsłudze i ma wszystkie najczęściej wykorzystywane funkcje. AVer HVC130 oferuje ekonomiczne rozwiązanie dla firm, które chcą polepszyć komunikację w firmie nie wydając na to dużych kwot.
Współdzielenie materiałów - również bezprzewodoweWysyłanie i odbieranie prezentacji lub zawartości komputera, wizualizera lub innych urządzeń. Możesz współdzielić materiały również bezprzewodowo - z Twojego komputera (za pomoca aplikacji ScreenShare) iPhone'a, iPad'a lub smartfona z sytemem android (aplikacja VCLink)

WebTool - steruj wideokonferencją przez sieć

AVer HVC130 pozwala na zdalną obsługę urządzenia oraz podgląd obrazu z kamery za pomocą WebTool - narzędzie dostępnego po podłączeniu do sieci LAN.
Kamera o rozdzielczości 5 Megapikseli.

Urządzenie wyposażone w kamerę o najwyższej rozdzielczości na rynku - 5 Megapikseli oraz zoom optyczny 7x.

Wsparcie protokołu H.323 oraz H.239

AVer HVC130 jest kompatybilny z dowolnym urządzeniem do wideokonferencji, korzystającym z protokołu H.323 oraz H.239 dla współdzielenia materiałów. Niezależnie od systemu już wykorzystywanego w firmie nowy AVer HVC130 może bez problemu łączyć się z istniejącymi urządzeniami.