Systemy video

Ściany graficzne można zbudować z następujących monitorów PHILIPS:

BDL5587XL/00
Monitor do ścian wideo
  •     55"
  •     Podświetlenie bezpośrednie LED
  •     Full HD

 

 

BDL4682XL/00
Monitor do ścian wideo
  •     46 cali
  •     Podświetlenie bezpośrednie LED
  •     Full HD

 

BDL4676XL/00

Monitor do ścian wideo

  •     46 cali
  •     Podświetlenie bezpośrednie LED
  •     Full HD

 

Charakterystyka urządzenia
Ekran LCD Full HD 1920x1080p

Wymienione powyżej monitory wyświetlają obraz z rozdzielczością  Full HD. Najnowocześniejsza technologia ekranów LCD umożliwia wyświetlanie obrazu panoramicznego wysokiej rozdzielczości (1080 progresywnych linii po 1920 pikseli każda), co pozwala uzyskać najwyższą jakości obrazu z dowolnego sygnału wejściowego w formacie HD do 1080 linii. Obraz jest czysty, bez migotania, ma optymalną jasność i rewelacyjne kolory. Żywy i ostry obraz zapewnia niezapomniane wrażenia podczas oglądania.


Podświetlenie bezpośrednie LED

Dzięki podświetleniu bezpośredniemu LED uzyskujemy pełną jednolitość światła i wyższ współczynnik kontrastu. Czystsze odcienie bieli zapewniają jeszcze szerszy zakres kolorów, co poprawia oddawanie barw i sprawia, że wrażenia podczas oglądania stają się przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto dzięki znacznie niższemu zużyciu energii całkowity koszt posiadania urządzenia jest niższy.

 


Konstrukcja bez osłony umożliwia tworzenie  ściany wideo

Możliwość tworzenia konfiguracji maksymalnie 15 x 10 wyświetlaczy. Przerwy między nimi są tak wąskie, że niemal się ich nie dostrzega, co zapewnia niesamowite wrażenia wizualne.

 


Zaawansowana kalibracja kolorów

Jednolite kolory we wszystkich monitorach należących do sieci można uzyskać dzięki zaawansowanemu narzędziu do kalibracji kolorów. To narzędzie automatycznie wyreguluje wszystkie wyświetlacze informacyjno-reklamowe, aby kolory były w nich takie same.

 


Funkcjonalna komora w tylnej obudowie umożliwia umieszczenie małego komputera

Profesjonalne komputery są częścią większości publicznych instalacji informacyjno-reklamowych. Niestety często wymagają większej ilości miejsca za wyświetlaczami oraz zastosowania plączących się przewodów. Rozwiązaniem jest  wyświetlacz z wbudowaną funkcjonalną komorą w tylnej obudowie pasującą do większości małych komputerów. Zastosowany system porządkowania przewodów pozwala zapewnić porządek i profesjonalny wygląd.

 


Stały dostęp do materiałów dzięki trybowi awaryjnemu

Zapewnienie stałego dostępu do materiałów ma decydujące znaczenie dla wymagających zastosowań komercyjnych. Choć jest mało prawdopodobne, że prezentowane materiały ulegną zniszczeniu, warto skonfigurować tryb awaryjny, ponieważ zapewnia on całodobową ochronę dzięki rewolucyjnej technologii, która odtwarza określone treści na ekranie w przypadku awarii odtwarzacza multimedialnego. Zabezpieczenie to włącza się automatycznie w razie awarii podstawowego źródła sygnału. Wystarczy wybrać podstawowe źródło sygnału oraz połączenie na potrzeby trybu awaryjnego, aby zyskać natychmiastową ochronę.

 

 


Połączenie łańcuchowe DVI

Można stworzyć ścianę wideo złożoną ze 150 monitorów w układzie 15 x 10 połączonych łańcuchem DVI. Wystarczy połączyć wyjście DVI z wejściem DVI innego monitora, aby utworzyć  ścianę wideo.

 


Przesyłanie wiązki podczerwieni

Można sterować wszystkimi monitorami w sieci, korzystając z jednego pilota i głównego wyświetlacza. To proste i wygodne rozwiązanie sprawia, że nie trzeba martwić się o zmianę ustawień konfiguracyjnych w innych monitorach, gdy korzysta się z tego pilota.
 

 


Obsługa w pionie

Monitor ten można bezpiecznie i pewnie montować w pionie.
 


Opracowany pod kątem całodobowej pracy

Praca bez przerwy, monitory informacyjno-reklamowe zostały zaprojektowane z myślą o całodobowej pracy. Dzięki doskonałym podzespołom gwarantującym lepszą jakość można mieć pewność, że te modele będą działały niezawodnie przez całą dobę.

 

Pakiet oprogramowania Smart Control

To narzędzie pozwala zdalnie sterować wszystkimi wyświetlaczami informacyjno-reklamowymi w sieci za pośrednictwem połączeń RJ45 i RS232. Oprogramowanie Smart Control umożliwia wybór źródła sygnału wejściowego wideo, zmianę ustawień kolorów, przypisywanie identyfikatorów wyświetlaczom w przypadku tworzenia ścian wideo oraz sprawdzanie stanu poszczególnych wyświetlaczy — dzięki temu można zarządzać wszystkimi wyświetlaczami z jednego miejsca.
 


 

 


 


 

 


 


 


 


 

W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.