Bezprzewodowy system cyfrowych mikrofonów

Mikrofony konferencyjne


Zaprojektowane z myślą o wszechstronnej zgodności, profesjonalne mikrofony ClearOne pasują do każdego środowiska i dla każdej grupy odbiorców.
Rozwiązania mogą być przystosowane do indywidualnych ustawień i wymogów. Mikrofony ClearOne zapewniają krystalicznie czysty dźwięk i wyraźny przekaz głosu.
Różne sposoby montażu pozwalają zmniejszyć bałagan na stole konferencyjnym i ożywić odbiór konferencji.

Systemy do audio- i wideokonferencjiClearOne dostarcza rozwiązania audio i wideokonferencji na cały świat.Innowacyjność  produktów ClearOne zdobyła uznanie branży audio - świadczy o tym  wiele nagród za wysoką funkcjonalność, wydajność, łatwość obsługi i niezawodność produktów.Historia ...
więcej >
Bezprzewodowy system cyfrowych mikrofonów
ClearOne WS 8000
< wróć
Bezprzewodowy system cyfrowych mikrofonów / ClearOne

Systemy do audio- i wideokonferencji


ClearOne dostarcza rozwiązania audio i wideokonferencji na cały świat.
Innowacyjność  produktów ClearOne zdobyła uznanie branży audio - świadczy o tym  wiele nagród za wysoką funkcjonalność, wydajność, łatwość obsługi i niezawodność produktów.
Historia ClearOne oparta jest o serię innowacyjnych produktów, ale firma wciąż się rozwija: planuje dalej rozwijać systemy w oparciu o swoją wiedzę w dziedzinie inżynierii dźwięku, wideo i sieci. Wśród klientów ClearOne spotkamy zarówno największe i najbardziej prestiżowe firmy i instytucje, jak również małe i średnie przedsiębiorstwa, szkoły wyższe i organizacje rządowe oraz indywidualnych konsumentów.

WS 8000

WS800 to profesjonalny, prosty w obsłudze system bezprzewodowych i cyfrowych mikrofonów. Oparty na technologii RF 24-bit, 48kHz i jest zoptymalizowany do pracy z CONVERGE®Pro i Interact ® Pro. WS800 obejmuje cztery modele mikrofonów bezprzewodowych / nadajników oraz stacji bazowych, amplituner z 4 lub 8 kanałami, który łączy się z profesjonalnymi mikserami dźwięku.

 

 

 

OPIS SYSTEMU
 

DANE TECHNICZNE