Audio
Fender Passport 500 PRO Fender Passport 500 PRO to przenośny zestaw nagłośnieniowy, który z powodzeniem sprawdzi się z rozmaitych warunkach - od konferencji, poprzez próby, na klubowych koncertach kończąc. Niewielkie rozmiary i waga, dzięki którym użytkowanie i transportowanie zestawu jest ...
więcej >
Fender Passport 300 PRO Fender Passport 300 PRO to przenośny zestaw nagłośnieniowy, który z powodzeniem sprawdzi się z rozmaitych warunkach - od konferencji, poprzez próby, na klubowych koncertach kończąc. Niewielkie rozmiary i waga, dzięki którym użytkowanie i transportowanie zestawu jest ...
więcej >
Fender Passport 150 PRO Mały lekki, przenośny i bardzo wygodny zestaw  Fender Passport 150 to znakomita propozycja dla: szkół, przedszkoli, instytucji szkoleniowych, prezenterów. Wysoka, jakość produktu oraz bardzo dogodna cena jest atutem, który spowodował, że ten produkt jest najlepiej ...
więcej >
Bose L1 System L1® Model II z modułem basowym B1 Zalecany dla maksymalnie 500 osób24-głośnikowy system z linii Articulated Array emituje dźwięk w promieniu 180 stopni w poziomieProduces the most consistent tonal balance with little volume drop-off over distanceŁączone części systemu ułatwiają ...
więcej >
Audio
Bose L1
< wróć
Oferta /

Bose L1


System L1® Model II z modułem basowym B1

Zalecany dla maksymalnie 500 osób
24-głośnikowy system z linii Articulated Array emituje dźwięk w promieniu 180 stopni w poziomie
Produces the most consistent tonal balance with little volume drop-off over distance
Łączone części systemu ułatwiają transport, składanie i rozkładanie
Jeden moduł basowy B1 w zestawie

Wyższa jakość dźwięku dzięki systemowi L1® Model II — naszemu najbardziej zaawansowanemu przenośnemu systemowi wzmacniania dla muzyków, DJ-ów i prelegentów. Głośnik dostarcza 180 - stopniowe poziome pokrycie wyważonym tonalnie dźwiękiem - na scenie i w całym pomieszczeniu. W zestawie znajduje się jeden moduł basowy B1 poprawiający jakość niskich tonów.

Podobnie jak oryginalny, nagradzany system Bose L1®, system dźwiękowy Model II jest kompletną innowacją zastępującą konwencjonalne monitory, stoły mikserskie i głośniki publicznego nagłośnienia. W tym profesjonalnym systemie dźwiękowym zastosowano opatentowane technologie Bose, zaprojektowane w celu udoskonalenia wzmocnionego dźwięku.

 

 Zalety dźwięku — tylko od firmy Bose

Przełomowy głośnik systemu zapewnia szerokie, równomierne pokrycie dźwiękiem, prawie 180 - stopniowe, na scenie i na całej widowni, sięgającej kilkuset osób – z niewielkim spadkiem poziomu głośności i barwy brzmienia.
System Model II wyposażony jest również w technologię Articulated Array, ulepszającą balans tonalny. Głośnik - złożony z 24 przetworników w konfiguracji pionowej, zamontowanych pod precyzyjnym kątem - zapewnia czysty i bardziej zbalansowany tonalnie dźwięk w pomieszczeniu. Nawet osoby przebywające po bokach głośników scenicznych cieszą się dobrze zbalansowanym, szczegółowym dźwiękiem.

Głębokie basy z małej obudowy

Moduł basowy B1 to produkt przenośny. Jest znacznie lżejszy i mniejszy niż konwencjonalne moduły potrzebne do uzyskania takiej samej jakości dźwięku, a dodatkowo zapewnia dokładniejsze wzmacnianie niskich tonów w przypadku większości głosów i instrumentów.
System L1® Model II może zasilać do dwóch modułów basowych B1 lub jeden moduł B2 z jednej podstawy. Opcjonalny wzmacniacz PackLite™ umożliwia dodanie drugiego modułu basowego B2 w celu uzyskania mocniejszych niskich tonów.

Prostota i efektywność

Stojak z zasilaniem L1® Model II waży zaledwie 10,7 kg, a jego cztery chowane nóżki ułatwiają transport i rozłożenie systemu. Stojak ten ma również uproszczoną sekcję sterowania — jedno wejście liniowe może być używane do podłączania instrumentów, mikrofonów, stołów mikserskich, laptopów, odtwarzaczy MP3 lub systemów DVD.
Wszystkie elementy systemu skonstruowano pod kątem wytrzymałości w czasie transportu. Głośnik ma odporną, wzmocnioną maskownicę, a każdy zestaw zawiera wyściełane torby do przenoszenia większych elementów.

Wielokanałowa elastyczność

Opcjonalny procesor dźwięku T1 ToneMatch® zapewnia cztery kolejne kanały, umożliwiając rozbudowę systemu i podłączenie większej liczby instrumentów i mikrofonów. Procesora ToneMatch® można używać również do zmiany dźwięku przy użyciu zaawansowanych, zastrzeżonych narzędzi do kształtowania tonów.

 

 • Technologie głośników Spatial Dispersion™ i Articulated Array zapewniają szerokie, jednolite pokrycie dźwiękiem. 12 niewielkich przetworników Articulated Array zamontowanych w cienkiej, pionowej obudowie emituje jednolity tonalnie dźwięk w zakresie niemal 180 stopni w poziomie.
 • Zintegrowane wzmacniacze mocy w podstawie zasilającej zapewniają czyste, precyzyjne wzmocnienie systemu L1® Model II z jednym lub dwoma modułami basowymi B1 lub jednym modułem B2.
 • Port ToneMatch® w podstawie zasilającej umożliwia przesyłanie dźwięku cyfrowego i zasilania do procesora dźwięku ToneMatch®.
 • Wejście analogowe, regulacja natężenia sygnału oraz przypinana dioda sygnałowa LED do obsługi analogowego sygnału wejściowego o stałym poziomie przez wtyczkę TRS 6,35 mm (1/4"; jack). Może obsługiwać sygnał z instrumentów lub innych źródeł dźwięku, np. mikserów, odtwarzaczy MP3, komputerów lub systemów DVD.
 • Wyjście modułu basowego umożliwiające doprowadzenie wzmocnionego sygnału wyjściowego basu do jednego lub dwóch modułów basowych B1 lub jednego modułu B2. System L1® automatycznie dostosowuje korekcję po podłączeniu modułów basowych.
 • Wyjście liniowe dla sygnału basowego dostarcza sygnał basowy, który został wcześniej przetworzony przez procesor sygnałowy. Obsługuje wtyczki stereo typu 6,3 mm. Służy do podłączenia aktywnego subwoofera, dodatkowego systemu wzmacniającego lub wzmacniacza Bose® PackLite® z maksymalnie dwoma dodatkowymi modułami basowymi.
 • Dzięki chowanym nóżkom nowoczesna podstawa zasilająca pakietu L1 Model II i głośnika jest maksymalnie stabilna. Nóżki można wysunąć jednocześnie z podstawy zasilającej, co przyspiesza montaż i ułatwia transport systemu.
 • Wygodne torby do przenoszenia głośników (osobne dla każdego z głośników, podstawy zasilającej i modułu basowego) znacznie ułatwiają organizację koncertów.
 • Niewielka i lekka obudowa sprawia, że system łatwo przenieść, rozłożyć i ponownie złożyć. Zajmuje znacznie mniej miejsca niż tradycyjne kolumny basowe, które pozwalają uzyskać podobny efekt. Dzięki blokowanym nóżkom można bezpiecznie umieścić na sobie do czterech modułów ułożonych na boku.
 • Wysoko wydajna konstrukcja głośnika — zastosowano w nim dwa wysokiej jakości przetworniki 5,25" (13,3 cm) o dużym wychyleniu membrany, które emitują głębokie, potężne niskie tony pomimo niewielkiej obudowy. Po podłączeniu do podstawy zasilającej sygnał basowy jest odpowiednio dostosowywany dzięki technologii aktywnej korekcji.

 

  System L1® Compact System L1® Model 1S z modułem basowym B1 System L1® Model II z modułem basowym B1
System L1® Compact System L1® Model 1S System L1® Model II
 cena detaliczna PLN 4 499,00  cena detaliczna PLN 8 099,00  cena detaliczna PLN 11 199,00
Zastosowanie
Liczba słuchaczy do 100 do 300 do 500
Technologia głośników
Głośniki w systemie array (przetworniki) 6 12 24
Maks. głośność/SPL 106 dB (szczytowa 112 dB) 112 dB (szczytowa 118 dB) 115 dB (szczytowa 121 dB)
Technologia basów
Rozszerzenie modułu basowego Tylko zintegrowany moduł basowy Do dwóch modułów B1 lub jeden B2 Do czterech modułów B1 lub dwóch B2
Jakość basów 65 Hz 40 Hz 40 Hz
Wejścia
Kanały wejściowe 2 1 1
Wejście 1/4 cala Kanał 2 Kanał 1 Kanał 1
Wejście XLR Kanał 1 Nie Nie
Wejście zbalansowane 1/8 cala Kanał 2 Nie Nie
Wejście stereo L/R Kanał 2 Nie Nie
Rozbudowa wejść
Wejście procesora dźwięku T1 ToneMatch® Tak (wymaga dodatkowego zasilacza) Tak Tak
Dodatkowe kanały z procesorem dźwięku T1 ToneMatch® 4 4 4
Wyjścia
Wyjście modułu basowego NL4 Nie Tak Tak
Wyjście liniowe basów (do podłączenia wzmacniacza PackLite™) Nie Nie Tak
Wyjście mono 1/4 cala Tak Nie Nie
Wyjście L/R Tak Nie Nie
Przenośność
Torby ochronne 2 3 4
Waga Podstawa zasilająca: 11,2 kg
Głośnik: 2,1 kg
Podstawa zasilająca: 10,8 kg
Głośnik: 11,3 kg
Podstawa zasilająca: 10,8 kg
Głośnik: 15,3 kg
Wysokość 199,5 cm 202 cm 213 cm
Zaprogramowane ustawienia ToneMatch®
Integracja zaprogramowanych ustawień Głos (kanał 1)
Gitara akustyczna (kanał 2)
Nie Nie
Dodatkowe zaprogramowane ustawienia z procesorem dźwięku ToneMatch® 100+ 100+ 100+
 

 

Audio
Fender Passport 500 PRO
< wróć
Oferta /

Fender Passport 500 PRO

Fender Passport 500 PRO to przenośny zestaw nagłośnieniowy, który z powodzeniem sprawdzi się z rozmaitych warunkach - od konferencji, poprzez próby, na klubowych koncertach kończąc. Niewielkie rozmiary i waga, dzięki którym użytkowanie i transportowanie zestawu jest bezproblemowe, łatwe i przyjemne. Bardzo dobre, profesjonalne brzmienie zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 


Głośniki:


- 1 x woofer 10"
- 1 x tweeter 1.2"
- Flansza na statyw: 35 mm
- Materiał: tworzywo sztuczne


Wzmacniacz


- Moc: 500W
- Klasa: D
- Kanały: 8 (4 x mikrofonowy/liniowy, 2 x stereo)
- Kontrolery: Potencjometr barwy tonu na każdy kanał, Level, Reverb Send, Master Volume, Master Tone, 20db Pad
- Efekty: Reverb
- Pętla efektów
- Wejścia: MIC: 6 x XLR, LINE: 6 x Jack 1/4", STEREO: 2 x Jack 1/8", L/MONO: 2 x Jack 1/4", RIGHT: 2 x Jack 1/4", POWER AMP IN: Jack 1/4"
- Wyjścia: STEREO: 1 x Jack 1/8", PRE OUT: 1 x Jack 1/4", SUB OUT: 1 x Jack 1/4"
- Port USB
- Waga: 20 kg
• Specyfikacja ogólna:
- Wbudowane złącze dokujące do nadajnika bezprzewodowego Passport
- System kontroli zasięgu minimalizujący efekt sprzężenia zwrotnego
- Przegroda na kable
- Uchwyt transportowy
- Akcesoria w zestawie: 2x przewód głośnikowy, kabel zasilający
• Waga całego zestawu: 27.7 kg

Audio
Fender Passport 300 PRO
< wróć
Oferta /

Fender Passport 300 PRO

Fender Passport 300 PRO to przenośny zestaw nagłośnieniowy, który z powodzeniem sprawdzi się z rozmaitych warunkach - od konferencji, poprzez próby, na klubowych koncertach kończąc. Niewielkie rozmiary i waga, dzięki którym użytkowanie i transportowanie zestawu jest bezproblemowe, łatwe i przyjemne. Bardzo dobre, profesjonalne brzmienie zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

 

Głośniki:


- 1 x woofer 8"
- 1 x tweeter 1.2"
- Flansza na statyw: 35 mm
- Materiał: tworzywo sztuczne
• Wzmacniacz
- Moc: 300W
- Klasa: D
- Kanały: 8 (4 x mikrofonowy/liniowy, 2 x stereo)
- Kontrolery: Potencjometr barwy tonu na każdy kanał, Level, Reverb Send, Master Volume, Master Tone, 20db Pad
- Efekty: Reverb
- Pętla efektów
- Wejścia: MIC: 6 x XLR, LINE: 6 x Jack 1/4", STEREO: 2 x Jack 1/8", L/MONO: 2 x Jack 1/4", RIGHT: 2 x Jack 1/4", POWER AMP IN: Jack 1/4"
- Wyjścia: STEREO: 1 x Jack 1/8", PRE OUT: 1 x Jack 1/4", SUB OUT: 1 x Jack 1/4"
- Port USB
- Waga: 20 kg


Specyfikacja techniczna:


- Wbudowane złącze dokujące do nadajnika bezprzewodowego Passport
- System kontroli zasięgu minimalizujący efekt sprzężenia zwrotnego
- Przegroda na kable
- Uchwyt transportowy
- Akcesoria w zestawie: 2x przewód głośnikowy, kabel zasilający
• Waga całego zestawu: 27.7 kg

Audio
Fender Passport 150 PRO
< wróć
Oferta /

Fender Passport 150 PRO

Mały lekki, przenośny i bardzo wygodny zestaw  Fender Passport 150 to znakomita propozycja dla: szkół, przedszkoli, instytucji szkoleniowych, prezenterów. Wysoka, jakość produktu oraz bardzo dogodna cena jest atutem, który spowodował, że ten produkt jest najlepiej sprzedającym się zestawem na rynku.

Cechy

 • Wysoka jakość brzmienia
 • szerokie możliwości techniczne
 • małe gabaryty i waga
 • łatwość transportu
 • szerokie zastosowanie: szkoły ,przedszkola, szkolenia ,pokazy, małe koncerty.
 • znakomita propozycja cenowa

 

 


 

Specyfikacja:

 • Wzmacniacz cyfrowy o mocy 150W Stereo
 • 75W/kanał przy obciążeniu 8ohm
 • Kontrolery: Signal Present/Clip Indicator LED, Level, Tone, Reverb, Pad (-20dB)
 • Wejścia Mono:Mic, Line
 • Wejścia stereo: 1/8" Stereo, 1/4" Left (Mono)/Right
 • Wyjścia na panelu przednim: Stereo Out, Level
 • Panel tylny: Speaker Output Jacks, Switchable Line Voltage for International Use, On/Off Włącznik zasilana), Power Socket, Fuse
 • Wymiary: 48,26 x 63,5 x 25,4 cm
 • Waga: 13,61 kg

 

http://youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ks8QWLFbOE8" target="_blank">ZOBACZ FILM