Audio
JBL Control 2.4GAW Bezprzewodowe kolumny odporne na warunki atmosferyczne.   Ciesz się świetnym brzmieniem JBL tu i tam - bezprzewodowo.Ten system jest idealny w miejscach, gdzie potrzebny jest system bezprzewodowy, na przykład dla kanałów surround w systemie kina domowego, w nagłośnieniu ...
więcej >
JBL Control 2.4G Zestaw JBL On Air Control 2.4G zawiera parę kompaktowych kolumn, które mają wzmacniacz i odbiornik bezprzewodowy oraz nadajnik do którego można podłączyć źródło dźwięku.Ten system jest idealny w miejscach, gdzie potrzebny jest system bezprzewodowy, na przykład dla kanałów ...
więcej >
Audio
JBL Control 2.4G
< wróć
Oferta /

JBL Control 2.4G

Zestaw JBL On Air Control 2.4G zawiera parę kompaktowych kolumn, które mają wzmacniacz i odbiornik bezprzewodowy oraz nadajnik do którego można podłączyć źródło dźwięku.
Ten system jest idealny w miejscach, gdzie potrzebny jest system bezprzewodowy, na przykład dla kanałów surround w systemie kina domowego, w nagłośnieniu drugiego pokoju, jako wysokiej jakości kolumny do laptopa lub komputera stacjonarnego, iPoda, konsoli do gier i innych urządzeń audio.

 

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Audio
JBL Control 2.4GAW
< wróć
Oferta /

JBL Control 2.4GAW

Bezprzewodowe kolumny odporne na warunki atmosferyczne.

 

Ciesz się świetnym brzmieniem JBL tu i tam - bezprzewodowo.
Ten system jest idealny w miejscach, gdzie potrzebny jest system bezprzewodowy, na przykład dla kanałów surround w systemie kina domowego, w nagłośnieniu drugiego pokoju, tarasu, balkonu, jako wysokiej jakości kolumny do laptopa lub komputera stacjonarnego, iPoda, konsoli do gier i innych urządzeń audio.

INSTRUKCJA OBSŁUGI