Video

Wyświetlacze AQUAVISION wodoodporne IP 56 / IP 66

Wymagający użytkownicy oczekują nadzwyczajnych produktów. Wodoodporne telewizory Aquavision to połączenie najnowocześniejszych rozwiązań z klasą, doskonałych do łazienek czy basenów. Montowane w ścianie, wykorzystujące technologię MirrorVision, zamieniającą telewizor w lustro, kiedy jest on wyłączony, są zarazem szykowne i efektowne.

Nowości Aquavision:

  • Potrójny tuner dla DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2

Nie ma potrzeby stosowania zewnętrznych odbiorników telewizji naziemnej czy satelitarnej

  • Connect TV active: rozwiązanie idealne dla obiektów modernizowanych

Wideo wraz z zasilaniem przesyłane przez pojedynczy kabel Cat (do 60m

  • Silhouette 22“ oraz  27“: ścienne telewizory z klasą

Uniwersalne w zastosowaniu. Ultra-cieńki profil i niewidoczne wyprowadzenie kabli tworzą wrażenie telewizora zawieszonego w powietrzu.

 

ULOTKA INFORMACYJNA

 

Zastosowania
 

  • Łazienka, basen, sauna, Spa

Dzięki wodoodporności IP66 telewizory
odporne są na mokre środowisko.
Początkowym zamysłem stworzenia
tego typu konstrukcji była możliwość
montażu wyświetlaczy w łazienkach

 

 

 

 

 

 

  • Hole i recepcje

Ekskluzywne, atrakcyjnie wyglądające
rozwiązanie Digital Signage 

 

  • Instalacje na wolnym powietrzu

Klasa szczelności IP66 oznacza
również możliwość zainstalowania
urządzeń na zewnątrz, np. na
balkonie czy ogrodzie.

 

  • Sklepy i punkty POI / POS

Doskonale wkomponowane w w
ystrój materiały promocyjne i reklamy

 

  • Kuchnia

Telewizory nadające się do montażu w
łazience świetnie sprawdzą się również
w kuchni. AQUAVISION posiada w ofercie
urządzenia wpasowujące się w blaty
kuchenne lub sloty przeznaczone dla
mikrofalówek do zabudowy

 

 

 

Naścienne telewizory łazienkowe Telewizory Aquavision wyposażone są w najwyższej klasy, zaawansowane technologicznie ekrany, oferujące najwyższe parametry obrazu. Telewizory zostały zaprojektowane jako urządzenia przeznaczone do montażu w łazienkach, lecz często wykorzystywane są w kuchniach, ...
więcej >
Telewizory zintegrowane z grzejnikami łazienkowymi   Nowa seria Towel Rail wyposażona jest w wysokiej klasy, wodoodporny, 17-sto calowy wyświetlasz AQUAVISION® LCD z panelem MIRRORVISION, wbudowany w wykonywane na zamówienie drabinkowe grzejniki łazienkowe.Tego typu rozwiązanie nadaje się idealnie ...
więcej >
Video
Telewizory zintegrowane z grzejnikami łazienkowymi
< wróć
Oferta /

Telewizory zintegrowane z grzejnikami łazienkowymi

 

Nowa seria Towel Rail wyposażona jest w wysokiej klasy, wodoodporny, 17-sto calowy wyświetlasz AQUAVISION® LCD z panelem MIRRORVISION, wbudowany w wykonywane na zamówienie drabinkowe grzejniki łazienkowe.
Tego typu rozwiązanie nadaje się idealnie do już wykończonych pomieszczeń, dzięki konieczności wykonania jedynie czterech punktów montażowych. Dostarczane są wraz z hydraulicznie napędzaną szyną, lub z mechanizmem elektrycznym  (dostępny za dodatkową opłatą).
Szyba panelu przedniego wykonana ze szkła MIRRORVISION (R) wyglądającego jak lustro w momencie, gdy telewizor jest wyłączony, a w trakcie pracy wyświetla krystalicznie czysty obraz.

 

Video
Naścienne telewizory łazienkowe
< wróć
Oferta /

Naścienne telewizory łazienkowe

Telewizory Aquavision wyposażone są w najwyższej klasy, zaawansowane technologicznie ekrany, oferujące najwyższe parametry obrazu. Telewizory zostały zaprojektowane jako urządzenia przeznaczone do montażu w łazienkach, lecz często wykorzystywane są w kuchniach, basenach, ogrodach, pomieszczeniach spa lub w saunach, a nawet w salonach. Pojawiają się więc praktycznie wszędzie. Wszystkie modele wyposażone są w system podgrzewający panel przedni wyświetlacza, co w skuteczny sposób zapobiega zaparowaniu ekranu w wilgotnych warunkach oraz zamarzaniu w przypadku wykorzystania go na zewnątrz. Modele telewizorów dostępne są w wykończeniach PolarWhite, Black oraz MirrorVision® (czyniące z telewizora niemal idealne lustro, podczas gdy jest on wyłączony oraz pojawienie się na powierzchni lustra wyświetlanego obrazu w momencie jego włączenia).

Urządzenia mogą być sterowane za pomocą portu podczerwieni, bądź zintegrowane z systemem sterowania przy pomocy wbudowanego złącza RS-232. Do zestawu dołączony jest odporny na zachlapanie pilot. Jako opcja dodatkowa dostępne są również montowane na ścianę i odporne na zachlapania klawiatury ścienne. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi audio z umieszczonymi w telewizorze złączami głośnikowymi, telewizory stanowią kompletne rozwiązanie.