Audio

Multiroom

Autonomic Mirage Audio System Niepowtarzalne cechy i funkcje serwera sieciowego, jakość wykonania oraz możliwość integracji z najpopularniejszymi systemami sterowania.   Najważniejsze cechy: 1 TERABAJTOWY DYSK ORAZ DYSK W CHMURZE Tak duża pamięć wewnętrzna (w MMS-5A jest to 1TB, w MMS-2 - ...
więcej >
Audio
Autonomic Mirage Audio System
< wróć
Oferta /

Autonomic Mirage Audio System

Niepowtarzalne cechy i funkcje serwera sieciowego, jakość wykonania oraz możliwość integracji z najpopularniejszymi systemami sterowania.

 

Najważniejsze cechy:

1 TERABAJTOWY DYSK ORAZ DYSK W CHMURZE

Tak duża pamięć wewnętrzna (w MMS-5A jest to 1TB, w MMS-2 - 0,5TB) pozwala na bezkompromisową jakość przy digitalizacji Twojej kolekcji muzycznej. Dodatkowe miejsce zapewnia udostępniona przez autonomic przestrzeń dyskowa w chmurze oraz możliwość wykorzystania lokalnego dysku sieciowego NAS. Ponadto serwer otwiera dostęp do usług strumieniowania sieciowego, takich jak Autonomic Internet Radio, Spotify, LastFM, Amazon Cloud i wiele innych. JEDNO urządzenie zapewnia najwyższą jakość odtwarzania oraz pełną integrację z systemem sterowania dla wszystkich źródeł muzyki.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DŹWIĘK 24 bit /192 kH

Skończyły się czasy, w których strumieniowanie dźwięku z internetu wymagało kompromisów w kwestii jego jakości. Serwery Atonomic Mirage zapewniają najwyższą jakość dźwięku obsługując wszystkie współczesne formaty: .aif, .aifc, .aiff, .au, .cda, .ac, .m4a, .m4p, .mp2, .mp3, .mpa, .rmi, .snd, .wav, .wma, .wpl

PEŁNA KONTROLA I INTEGRACJA

Serwery Autonomic zapewniają łatwą i funkcjonalną integrację z systemami domowej rozrywki. Poza możliwością sterowania i zarządzania serwerem z poziomu przeglądarki internetowej oraz aplikacji na urządzenia mobilne, Autonomic przygotował dwukierunkowe sterowniki do najpopularniejszych systemów sterowania: RTI, KNX, Crestron, AMX, Control4 czy URC.