Video

Nowa technologia, która pozwala łączyć się, uczyć się i wpływać na rzeczywistość za pomocą dotyku

Samsung SUR40 Nowa technologia, która pozwala łączyć się, uczyć się i wpływać na rzeczywistość za pomocą dotyku Samsung SUR40 z technologią Microsoft® Pixelsense™ to rozwiązanie, które zmieni sposób interakcji klientów z zawartością cyfrową i Twoją marką.   ZOBACZ FILM ZOBACZ ...
więcej >
Video
Samsung SUR40
< wróć
Oferta /

Samsung SUR40

Nowa technologia, która pozwala łączyć się, uczyć się i wpływać na rzeczywistość za pomocą dotyku

Samsung SUR40 z technologią Microsoft® Pixelsense™ to rozwiązanie, które zmieni sposób interakcji klientów z zawartością cyfrową i Twoją marką.

 

ZOBACZ FILM

ZOBACZ FILM 2

 

Łącz się z ludźmi lepiej w nowym Samsung SUR40 z Microsoft ® Pixelsense™. Stworzony razem z Microsoft™, to rewolucyjne narzędzie zwiększy lojalność i produktywność firmy poprzez zmianę sposobu interakcji z klientami. Najnowsze technologie i aplikacje takie jak Natural User Interface zapewniają, że użytkownicy są całkowicie oczarowani i zahipnotyzowani przez doświadczenie. Doświadcz nowej generacji Samsung SUR40 z Microsoft ® Pixelsense™.

 

Doskonałe do szerokiej gamy zastosowań


Urządzenie Samsung SUR40 z technologią Microsoft® Pixelsense™ zostało stworzone z myślą o wielu branżach: handel detaliczny, hotele, motoryzacja, medycyna, usługi finansowe, usługi specjalistyczne, oświata oraz sektor publiczny. Zmienia ono sposób, w jaki ludzie posługują się informacjami i współpracują ze sobą. Urządzenie Samsung SUR40 z technologią Microsoft® Pixelsense™ pomaga w komunikacji, współpracy, konsultacjach i zapewnia łączność, czyniąc naukę przyjemniejszą i zwiększając atrakcyjność przekazywanych komunikatów. Za jego pomocą można również zmienić spojrzenie na zakupy, oczarować użytkowników grami i innymi aplikacjami do rozrywki oraz udoskonalić procesy biznesowe dzięki nowej platformie komunikacyjnej w biurze. Teraz możesz być bliżej klientów i współpracowników

 

Poznaj wszechstronny system rozpoznawania przedmiotów


Wykorzystaj pełne możliwości pionierskiej, nowoczesnej technologii, która potrafi rozpoznać nawet kilka przedmiotów umieszczonych na ekranie. Za pomocą oprogramowania do rozpoznawania przedmiotów Samsung SUR40 z Microsoft® Pixelsense™ potrafi rozróżniać, łączyć i komunikować się z urządzeniami bezprzewodowymi. Zintegrowane czujniki PixelSense™ wbudowane bezpośrednio w warstwy ekranu LCD umożliwiają rozpoznawanie i reagowanie na określone przedmioty — na przykład wizytówki, karty z nagrodami, kupony i ulotki zawierające predefiniowane wzory. Samsung SUR40 z technologią Microsoft® Pixelsense™ to inteligentne rozwiązanie do rozpoznawania przedmiotów.

 

 

Wyciągnij dłoń i dotknij cyfrowego świata


Przekrocz granice kontroli dotykowej i złap przyszłość w obie dłonie. Rewolucyjna nowa technologia umożliwia interakcję za pomocą gestów, przesuwania palcami lub całymi dłońmi po ekranie. Bez konieczności podłączania myszy, klawiatury czy posiadania zaawansowanej wiedzy technicznej. Samsung SUR40 z Microsoft® Pixelsense™ reaguje nawet na przedmioty umieszczone lub przemieszczane po powierzchni, na przykład symulując kaskadę wodną odbijającą się od wybranego obiektu. Interfejs użytkownika jest intuicyjny i naturalny w obsłudze.

 

 

Zaproś użytkowników do zabawy z Microsoft® Pixelsense™


Przedstaw użytkownikom nowy sposób korzystania z technologii komputerowej, ułatwiający współpracę. Dzięki możliwości przetwarzania sygnału z 52 punktów jednocześnie wielu użytkowników może korzystać z urządzenia Samsung SUR40 z Microsoft® Pixelsense™ w tym samym czasie. Ta nowa, zaawansowana technologia interaktywna umożliwia pracę nad kilkoma projektami jednocześnie lub pracę nad jednym projektem zawierającym wiele komponentów. Funkcja ta umożliwia stosowanie nowej gamy aplikacji społecznościowych przeznaczonych dla grup użytkowników. W ten sposób ludzie mogą zdziałać razem o wiele więcej.

 

 

Łącz się ze społecznością producentów oprogramowania na platformie otwartej

 

 

W pełni wykorzystaj możliwości tej stale rosnącej globalnej społeczności za pomocą platformy Samsung SUR40 z technologią Microsoft® Pixelsense™. Od tworzenia spersonalizowanych aplikacji po łączność z partnerami w celu aktywnego opracowywania rozwiązań dla klientów na całym świecie — kreatywność nie zna granic. Deweloperzy pracujący z urządzeniem Samsung SUR40 z technologią Microsoft® Pixelsense™ korzystają z wielu narzędzi, takich jak Microsoft Visual Studio 2010, Microsoft Expression Blend, .NET Framework, MSDN, Windows i nie tylko, tworząc imponujące nowe aplikacje branżowe i otwierając nowe możliwości biznesowe. Teraz międzynarodowe zespoły mogą blisko współpracować ze sobą, co ułatwia wspólne opracowywanie i wdrażanie nowych pomysłów.

 

Mocny procesor i doskonała jakość grafiki