Systemy video

MONITORY DO BUDOWY ŚCIAN GRAFICZNYCH

 

ZOBACZ OPIS MONITORÓW SAMSUNG SERII UD

 

ZOBACZ OPIS MONITORÓW SAMSUNG SERII UT

 

Ściana wideo MagicInfoZa pomocą ściany wideo utworzonej dzięki rozwiązaniu Samsung MagicInfo zobaczysz przyszłość komunikacji prowadzonej przy użyciu wyświetlaczy szerokoformatowych. Proste i wszechstronne oprogramowanie umożliwia wyświetlanie treści dokładnie tak, jak chcesz, udostępniając ...
więcej >
Systemy video
Ściana wideo MagicInfo
< wróć
Ściany graficzne / SAMSUNG

Ściana wideo MagicInfo

Za pomocą ściany wideo utworzonej dzięki rozwiązaniu Samsung MagicInfo zobaczysz przyszłość komunikacji prowadzonej przy użyciu wyświetlaczy szerokoformatowych. Proste i wszechstronne oprogramowanie umożliwia wyświetlanie treści dokładnie tak, jak chcesz, udostępniając zasoby przez cały czas, bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz. Zainspiruj, zaciekaw i zafascynuj słuchaczy w nowatorski sposób, przełączając m.in. wyświetlacz z orientacji poziomej do pionowej, aby uzyskać maksymalny efekt. Poszerz swoją wizję, rozbudowując ścianę wideo w dowolnym kierunku, używając nawet 250 jednostek wyświetlaczy LFD, aby utworzyć największą na świecie ścianę wideo, mając jednocześnie do dyspozycji perfekcyjną jakość HD na całości obrazu. Dodatkowo możesz ustawić harmonogram odtwarzania treści i zarządzać urządzeniami i aplikacjami szybko i łatwo za pomocą intuicyjnego, zdalnego interfejsu.
Utwórz największą na świecie ścianę wideo

 

 

Utwórz ogromne i pełne emocji doświadczenie wizualne, mając możliwość skonfigurowania ściany wideo złożonej z 250 ekranów i stanowiącej największy na świecie pojedynczy wyświetlacz. Możesz sterować ustawieniami audio i wideo niezależnie, ekran po ekranie, aby uzyskać maksymalną silę rażenia.


Nieregularna ściana wideo (Art Wall)

 

Poczuj maksymalną swobodę i zaprojektuj w pełni zindywidualizowaną i elastyczną ścianę wideo, w której każdy ekran jest odpowiednio obrócony lub pochylony, tak aby zrealizować twoją wizję. Wszechstronność i kompatybilność umożliwiają realizację dowolnej kombinacji wyświetlaczy szerokoformatowych marki Samsung, niezależnie od modelu, rozmiaru, rozdzielczości czy szerokości ramki. Spersonalizuj swój wyświetlacz za pomocą zadziwiających kształtów i innowacyjnej instalacji.

 

Udostępnij ekran komputera na ścianie wideo