Video

Seria Samsung UD to spektakularny wyświetlacz LFD. Może być używany do tworzenia paneli ściennych, które przekształcą witryny biznesowe. Ramka ma zaledwie 5.5mm, dając najsmuklejsza oprawę wszystkich LFD Samsung, dając widzom prawdziwie unikalne i wciągające wrażenia wizualne. Serai UD wykorzystuje technologię LED w celu zapewnienia doskonałej jakości obrazu High Definition, optymalizację obrazów i zbieranie informacji na temat klientów. Cyfrowa pętla umożliwia podłączenie do 100 monitorów LFD i wyświetlić jednolitą jakość obrazu na całej ścianie. Specjalne akcesoria LFD zapewniają przyjazną dla użytkownika i praktycznego instalację.

 

Technologia Direct LED


Firma Samsung oferuje niedrogie wyświetlacze z technologią Direct LED, która jest bardziej ekologiczna i energooszczędna niż lampy CCFL. Diody są umieszczone za panelem i światło jest emitowane z tyłu. Łatwo ją dopasować, a jednolite jasne kolory sprawiają, że możesz korzystać z tej samej innowacyjnej technologii LED, gdziekolwiek jesteś.

 

 

Profesjonalne rozwiązania ścian wideo


Firma Samsung zmienia oblicze, koszt i żywotność ścian wideo dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii. Obudowa o szerokości zaledwie 5,5 mm pozwala skoncentrować się na wyświetlanym obrazie, a nie na widocznej ramie monitora. Urządzenia z serii UD nie zakłócają odbioru i zwiększają powierzchnię obrazu, co jest przydatne w przypadku zestawiania kilku monitorów obok siebie.

 

Duża jasność

 

 

Seria UD generuje jasność obrazu o wartości 700 nitów, ożywiając przekazywane za jego pomocą komunikaty. Żywe realistyczne obrazy są czytelne, a monitory posiadają dodatkowo warstwę antyrefleksyjną, która zapobiega pogorszeniu jakości odbioru z powodu odbijania światła.

 

Możliwość zestawienia nawet do 100 monitorów