Windy

Windy sufitowe do projektorów AV.

Windy sufitowe do projektorów AV. Winda do każdego modelu projektora. Windy do projektorów są ważnym elementem każdej nowoczesnej i profesjonalnej sali konferencyjnej.Windy do projektorów zyskują wielu odbiorców do kina domowego. Windy do projektorów zapewnią prawdziwy komfort użytkowania ...
więcej >
Winda VIZ-ART SLIM 12/1640 - elektrycznie opuszczana nowocześnie wyposaży Kino Domowe i profesjonalną salę konferencyjną. Obsługiwana włącznikiem klawiszowym lub pilotem z systemu Inteligentny Dom. W chwili planowanej projekcji naciśnij guzik pilota, a winda opuści projektor, który wyświetli ...
więcej >
Windy
Winda SLIM 12/1640
< wróć
Oferta /

Winda VIZ-ART SLIM 12/1640 - elektrycznie opuszczana nowocześnie wyposaży Kino Domowe i profesjonalną salę konferencyjną. Obsługiwana włącznikiem klawiszowym lub pilotem z systemu Inteligentny Dom.

W chwili planowanej projekcji naciśnij guzik pilota, a winda opuści projektor, który wyświetli obraz na ekran. Po zakończonej projekcji wszystko wróci na swoje miejsce.

Maksymalne wymiary projektora do windy SLIM 12/1640:

  • szerokość 390 mm,
  • wysokość 170 mm,
  • głębokość 470 mm.

Windy
Sufitowe projektorów
< wróć
Oferta /

Windy sufitowe do projektorów AV.

Winda do każdego modelu projektora.

Windy do projektorów są ważnym elementem każdej nowoczesnej i profesjonalnej sali konferencyjnej.
Windy do projektorów zyskują wielu odbiorców do kina domowego.

Windy do projektorów zapewnią prawdziwy komfort użytkowania urządzeń AV. Wyposażając salę projekcyjną nie eksponuje się urządzeń AV. Ważne jest żeby projektor byłwidoczny tylko podczas użytkowania.

Windy do projektorów, pozwalają cieszyć się wnętrzem w określonym stylu, bez widocznych kabli, podłączeń czy samych urządzeń AV. Winda do projektora przeznaczona jest do instalacji projektorów w wysokich wnętrzach oraz tam, gdzie wymagane jest zachowanie określonego stylu, przestrzeni czy mnimalizmu.