Audio

2.1 HARMAN KARDON Z BLU RAY 3D

HARMAN KARDON 277 Wszechstronny, kompleksowy odtwarzacz multimedialny w eleganckiej, nowoczesnej obudowie.Amplituner z odtwarzaczem Harman Kardon® BDS 277 to kompleksowy system, dzięki któremu dźwiękiem kinowym możesz cieszyć się w domu. Obejmuje strumieniowe przesyłanie muzyki AirPlay, ...
więcej >
Audio
HARMAN KARDON 277
< wróć
Oferta /

HARMAN KARDON 277

Wszechstronny, kompleksowy odtwarzacz multimedialny w eleganckiej, nowoczesnej obudowie.
Amplituner z odtwarzaczem Harman Kardon® BDS 277 to kompleksowy system, dzięki któremu dźwiękiem kinowym możesz cieszyć się w domu. Obejmuje strumieniowe przesyłanie muzyki AirPlay, zaawansowane opcje dostępu do treści online, łączność z urządzeniami przenośnymi obsługującymi technologię Bluetooth®, cyfrowy wzmacniacz 2.1, odtwarzacz płyt Blu-ray Disc™ 3D, systemy dekodowania dźwięku Dolby® TrueHD i DTS-HD™, interfejs HDMI® z funkcją 3D i trzema wejściami oraz jednym wyjściem, system korekcji dźwięku EzSet/EQ™ i wiele innych. Prosty w konfiguracji i obsłudze BDS 277 zapewnia łatwy dostęp do najwyższej jakości rozrywki we własnym domu. Łączy on wszystkie elementy kina domowego w jednej obudowie o pięknym wzornictwie wyposażonej w płaski wyświetlacz.

Wszechstronny, kompleksowy odtwarzacz multimedialny w eleganckiej, nowoczesnej obudowie.
Mnogość dostępnych źródeł rozrywki nie pozwala, aby funkcje używanego odtwarzacza były ograniczone do jednego nośnika. Dzięki odtwarzaniu audio/wideo w systemie 2.1 amplituner z odtwarzaczem Harman Kardon® BDS 277 jest naprawdę uniwersalny, niezależnie od tego, czy oglądasz filmy 3D Blu-ray™, pliki wideo w Internecie bądź strumieniowo przesyłasz muzykę ze swojego smartfona. System posiada funkcję AirPlay do strumieniowego przesyłania muzyki, możliwość połączenia z urządzeniami przenośnymi Bluetooth® oraz dostęp usług przesyłania strumieniowego online. BDS 277 zawiera również wbudowany wzmacniacz cyfrowy 2.1 i odtwarzacz płyt Blu-ray Disc™ 3D, systemy dekodowania dźwięku przestrzennego Dolby® TrueHD i DTS-HD™ oraz interfejs HDMI® z funkcją 3D. Ten uniwersalny i wydajny amplituner z odtwarzaczem stanowi całościowy system zapewniający kinowy dźwięk w domu. Wbudowany moduł Bluetooth poprawia jakość dźwięku przesyłanego strumieniowo, a funkcja korekcji dźwięku EzSet/EQ™ automatycznie dostosowuje ustawienia odbiornika do systemu głośników. Prosty w konfiguracji i obsłudze BDS 277 zapewnia łatwy dostęp do najwyższej jakości rozrywki we własnym domu. Łączy on wszystkie elementy kina domowego w jednej obudowie o pięknym wzornictwie wyposażonej w płaski wyświetlacz. Dostępna do pobrania aplikacja pozwala łączyć się z BDS poprzez smartfon lub tablet. Wejdź w nowy wymiar rozrywki domowej.

W skrócie:
Dwa wzmacniacze o mocy 65 W na kanał
Funkcja AirPlay do strumieniowego przesyłania muzyki
Strumieniowanie za pomocą technologii Bluetooth
Dostęp do usług przesyłania strumieniowego
Technologia HDMI z obsługą 3D i zwrotnego kanału audio
Dekodowanie dźwięku przestrzennego w technologiach Dolby TrueHD i DTS-HD
Zaawansowany system korekcji dźwięku EzSet/EQ
Aplikacja towarzysząca do urządzeń mobilnych
Odtwarzanie treści przechowywanych lokalnie poprzez DLNA lub USB
Pilot zdalnego sterowania o nowym wyglądzie
Wzmacniacz cyfrowy

Dwa wzmacniacze o mocy 65 W na kanał
Dwa wzmacniacze BDS 277 o mocy 65 W na kanał zasilają głośniki lewy i prawy. Wzmacniacz cyfrowy zachowuje sygnał audio w postaci cyfrowej od źródła do wyjścia wzmacniacza, poprawiając jakość dźwięku. Dzięki możliwości podłączenia subwoofera niskie tony nabierają dodatkowej mocy.

Funkcja AirPlay do strumieniowego przesyłania muzyki
Dzięki nowemu amplitunerowi z odtwarzaczem BDS 277 Twoja biblioteka iTunes będzie brzmieć jak nigdy przedtem. Teraz możesz przesyłać muzykę z komputerów Mac lub PC, iPhone’ów, iPadów czy iPodów. Do amplitunera z odtwarzaczem BDS 277 możesz też podłączyć, za pośrednictwem portu USB, dowolne urządzenie z systemem iOS®. Dzięki temu możesz cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości zapewnianym przez urządzenia iOS.

Strumieniowanie za pomocą technologii Bluetooth
Funkcja przesyłania strumieniowego muzyki z dowolnych urządzeń mobilnych do amplitunera z odtwarzaczem BDS 277 pozwoli Ci cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości, zapewniając niespotykane dotąd doznania. To doskonała możliwość włączenia plików multimedialnych z urządzeń mobilnych w system rozrywki domowej, którymi teraz możesz dzielić się z rodziną i znajomymi.

Dostęp do usług przesyłania strumieniowego
Amplituner z odtwarzaczem BDS 277 pozwala na korzystanie z serwisów strumieniowych takich jak YouTube™, Picasa™ czy Pandora® (tylko w USA). Ciesz się dostępem do filmów, wideo i muzyki przechowywanych w chmurze oraz dźwiękiem najwyższej jakości, jakiej nie są w stanie zapewnić żadne komputery ani urządzenia przenośne.

Technologia HDMI z obsługą 3D i zwrotnego kanału audio
Technologia HDMI pozwala najpełniej wykorzystać potencjał źródeł 3D, zapewniając cyfrowy dźwięk i obraz najwyższej jakości. Trzy złącza wejściowe HDMI umożliwiają podłączenie urządzeń „3D-Capable”. Dzięki funkcji zwrotnego kanału audio możesz słuchać dźwięków z programów telewizyjnych poprzez system kina domowego z pominięciem głośników telewizora.

Dekodowanie dźwięku przestrzennego w technologiach Dolby TrueHD i DTS-HD
Odtwarzacz BDS 277 dekoduje ścieżki dźwiękowe z filmów HD w ich formatach natywnych – w tym Dolby TrueHD i DTS-HD – dzięki czemu brzmią one tak, jak życzyli sobie ich twórcy. Funkcja ta zapewnia też najwyższą możliwość jakość dźwięku odtwarzanego z urządzeń zewnętrznych podłączonych poprzez złącza HDMI.

Zaawansowany system korekcji dźwięku EzSet/EQ
Żaden amplituner nie pracuje sam. BDS 277 sam dostosowuje swoje ustawienia do danego systemu głośników. Zaawansowana funkcja EzSet/EQ automatycznie reguluje poziom głośności poszczególnych głośników, opóźnienie oraz współczynniki korekcji, zapewniając optymalny dźwięk w każdym pomieszczeniu.

Aplikacja towarzysząca do urządzeń mobilnych
Oto dwie kolejne rzeczy, które potrafi Twój smartfon lub tablet: sterowanie amplitunerem z odtwarzaczem BDS i zwiększenie jego możliwości. Dostępne do pobrania aplikacje kompatybilne z systemami iOS i Android™ umożliwiają obsługę domowego centrum rozrywki z poziomu urządzeń mobilnych, strumieniowe przesyłanie muzyki z tych urządzeń oraz oferują wiele innych funkcji.

Odtwarzanie treści przechowywanych lokalnie poprzez DLNA lub USB
Złącze USB oraz protokół sieciowy DLNA® odtwarzacza BDS 277 pozwalają cieszyć się muzyką, filmami i zdjęciami dostępnymi w serwisach multimedialnych, pamięciach NAS (Network Attached Storage), odtwarzaczach przenośnych lub napędach flash, zapisanymi w popularnych formatach – m.in MPEG-1, MPEG-2, MP3, WMA i JPEG.

Pilot zdalnego sterowania o nowym wyglądzie
Nie jesteś jeszcze gotów, aby pozbyć się pilota zdalnego sterowania? Zatrzymaj więc ten, który eliminuje konieczność korzystania z innych. Nowy programowalny pilot amplitunera z odtwarzaczem BDS pozwala obsługiwać cały system AV, możesz więc spokojnie wyrzucić pozostałe piloty rezydujące na stoliku.

Wzmacniacz cyfrowy
Amplituner z odtwarzaczem BDS 277 zachowuje sygnał audio w postaci cyfrowej od źródła do wyjścia wzmacniacza. Pozwala to na poprawę jakości dźwięku poprzez zredukowanie artefaktów konwersji. Mniejsze wymiary amplitunera z odtwarzaczem możliwe są dzięki generowaniu mniejszej ilości ciepła.