Ekrany
Ekrany VIZ-ART Projektuje i wykonuje ekrany projekcyjne - elektryczne, ekrany ramowe, windy do telewizorów plazmowych oraz windy sufitowe do projektorów. Oryginalny design i funkcjonalność ekranów i wind wyróżnia producenta VIZ-ART, czyniąc czołowym dostawcą urządzeń do prestiżowych miejsc. ...
więcej >
Ekrany
Ekrany VIZ-ART
< wróć
Oferta /

Ekrany VIZ-ART

Projektuje i wykonuje ekrany projekcyjne - elektryczne, ekrany ramowe, windy do telewizorów plazmowych oraz windy sufitowe do projektorów. Oryginalny design i funkcjonalność ekranów i wind wyróżnia producenta VIZ-ART, czyniąc czołowym dostawcą urządzeń do prestiżowych miejsc. Projektując windy i ekrany projekcyjne VIZ-ART zwraca uwagę na komfort użytkowania i wyjątkową funkcjonalność.  Sukces i satysfakcja z realizacji Audio Video to wynik dbałości o każdy szczegół. Dlatego dla producenta VIZ-ART ważne są detale. Z  produktów korzystają najbardziej wymagające Salony AV. Wykonując ekrany projekcyjne i windy firma nie dopuszcza kompromisów, bo ważny jest każdy szczegół.

 

Automatyka i ekrany producenta VIZ-ART cieszą się uznaniem w prestiżowych projektach Audio Video. Produkty cenione są za wyjątkowy design, precyzję i trwałość. Wybierając najwyższą jakość otrzymujesz produkt wyjątkowy, aby tworzone Kino Domowe było komfortowe i dokładnie jakiego oczekujesz.

 

KATALOG VIZ-ART 2014