Systemy video

Digital signage

Czym jest Digital Signage?

Digital Signage jest formą elektronicznego rozwiązania wyświetlającego informacje, animowane reklamy i inne wiadomości. Systemy Digital Signage są często spotykane w miejscach publicznych i prywatnych, jak sklepy detaliczne, budynki korporacyjne, edukacja, hotele. Stosuje się je także w celach informacyjnych.

"Digital Signage jest formą reklamy zewnętrznej (out-of-home), w której treści i wiadomości wyświetlane są na cyfrowym wyświetlaczu jak np. panel LCD, mając na celu dostarczenie profilowanych wiadomości do konkretnych miejsc, o danym czasie. "

Korzyści Digital Signage

Przewagą rozwiązań Digital Signage nad tradycyjnymi metodami marketingowymi jest możliwość natychmiastowej i łatwej zmiany treści. Pokazywane mogą być nawet animacje i wiadomości na żywo. Przekaz może być dopasowany nawet interakwytnie do treści oraz audytorium.

Dynamiczne systemy Digital Signage przykuwają uwagę klientów i wpływają na ich decyzje zakupowe w punkcie sprzedaży oraz eliminują wysoki koszt produkcji i dystrybucji drukowanych kampanii reklamowych. Digital Signage działa błyskawicznie i oferuje natychmiastową możliwość zmiany promocji, by najlepiej dopasować ją do danego rynku docelowego.

Rozwiązania Digital Signage mogą oferować doskonały zwrot z inwestycji w porównaniu do dotychczasowych rozwiązań, dając możliwość emisji wielu reklam w jednym miejscu.

W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.