Video
  Wideoprojektory krótkoogniskowe możemy podzielić na: klasyczne krótkoogniskowe Projektory Short Throw to specjalnie zaprojektowane modele wyświetlające obraz zarówno w tradycyjnym, jak i panoramicznym formacie z bardzo bliskiej odległości od ekranu. Projektory z tej serii idealnie nadają ...
więcej >
Video
Wideoprojektory krótkoogniskowe
< wróć
Oferta /

 

Wideoprojektory krótkoogniskowe możemy podzielić na:

Projektory Short Throw to specjalnie zaprojektowane modele wyświetlające obraz zarówno w tradycyjnym, jak i panoramicznym formacie z bardzo bliskiej odległości od ekranu. Projektory z tej serii idealnie nadają się do pracy w małych salach konferencyjnych, współpracują z tablicami interaktywnymi w placówkach edukacyjnych. Znajdują również zastosowanie w systemach Digital Signage.

Projektory Ultra Short Throw to specjalnie zaprojektowane modele wyświetlające obraz zarówno w tradycyjnym, jak i panoramicznym formacie z bardzo bliskiej odległości od ekranu. Projektory z tej serii mogą również wyświetlać obraz 3D. Sprzedawane są w zestawie wraz z systemem montażowym. Idealnie nadają się do pracy w małych salach konferencyjnych, współpracują z tablicami interaktywnymi w placówkach edukacyjnych. Znajdują również zastosowanie w systemach Digital Signage.

 

Projektory Ultra Short Throw to specjalnie zaprojektowane modele wyświetlające obraz zarówno w tradycyjnym, jak i panoramicznym formacie z bardzo bliskiej odległości od ekranu. Projektory z tej serii mogą również wyświetlać obraz 3D. Sprzedawane są w zestawie wraz z systemem montażowym. Idealnie nadają się do pracy w małych salach konferencyjnych, współpracują z tablicami interaktywnymi w placówkach edukacyjnych. Znajdują również zastosowanie w systemach Digital Signage.Moduł interaktywny - na bazie technologii eBeam® z zastosowaniem oprogramowania dla użytkowników biznesowych i korporacyjnych.

 

 

Vivitek - D7180HD

 

Nowy model Vivitek - D7180HD - to pierwszy na świecie projektor ultrakrótkoogniskowy wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD (1.920 x 1.080). Połączenie wysokiej jakości obiektywu, rewelacyjnej jakości obrazu i nowoczesnej obudowy sprawia, że Vivitek D7180HD znajdzie swoje zastosowanie zarówno w salach konferencyjnych jak i w zastosowaniach eventowych i digital signage.

Vivitek D7180HD wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD z jasnością aż 3.400 ANSI lm i kontrastem 2.500:1. Zastosowanie wysokiej jakości Chipu DLP oraz technologii Brilliant Color™ powoduje, że wyświetlany obraz będzie nie tylko jasny i wyraźny, ale będzie również wiernie odwzorowywał kolory.

Projektor wyposażono dodatkowo w cyfrowe złącza HDMI oraz DVI oraz klasyczne, analogowe (np. VGA). Vivitek D7180HD posiada dodatkowo wbudowany głośnik dzięki czemu nie jest konieczne stosowanie dodatkowego systemu audio.

Vivitek D7180HD wykonany jest w technologii bezfiltrowej co w połączeniu z lampą o żywotności aż 4.000 godzin znacząco redukuje koszty użytkowania projektora.

Urządzenie objęte jest gwarancją wynoszącą aż 3 lata na projektor oraz 1 rok (max. 1000h) na lampę. Szkoły i jednostki edukacyjne mogą rozszerzyć gwarancję na projektor do 5 lat oraz 3 lat (max. 2000h) na lampę. Rozszerzenie gwarancji wymaga bezpłatnej rejestracji na stronie www.vivitek.pl

 

ULOTKA INFORMACYJNA

 

DANE TECHNICZNE

 

 • krótkoogniskowe LED / LASER

 

Projektory Casio XJ-ST... to kolejne przedstawiciele bezlampowych projektorów wykonanych w technologii Laser&LED, gdzie tradycyjną lampę wyładowczą zastąpiono innowacyjnym źródłem światła o żywotności aż 20.000 godzin, które gwarantuje znikomy spadek jasności i jakości obrazu przez cały okres korzystania z urządzenia. Takie rozwiązanie do zera niweluje koszty związane z użytkowaniem projektora.

Modele XJ-ST... są projektorami krótkoogniskowymi – oznacza to, że obraz o dużej przekątnej można wyświetlić z niewielkiej odległości (w tym przypadku obraz o przekątnej 80” można wyświetlić już ze 110 cm) co idealnie łączy się np. z tablicą interaktywną.

Urządzenia wyposażono m.in. w głośnik o mocy 10W, dwa wejścia VGA (D-Sub 15), wejście HDMI, aż trzy wejścia audio oraz szereg ciekawych funkcji – między innymi „prezentację bez PC” czyli odtwarzanie obrazów czy prezentacji z wejścia USB, możliwość bezprzewodowej transmisji obrazu, funkcję 3D Ready dla trójwymiarowych projekcji oraz MobiShow – możliwość połączenia ze smartphonem. Urządzenie może również współpracować z opcjonalnym, interaktywnym piórem Casio zmieniając zwykłą powierzchnię w tablicę interaktywną.

Gwarancja na projektory Casio wynosi 3 lata (max. 6000 godzin) lub 5 lat / 10.000 godzin dla sektora edukacyjnego (wymaga bezpłatnej rejestracji).

SERIA XJ-ST.... obejmuje 2 modele

 

Casio XJ-ST145  Rozdzielczość XGA (1.024 x 768)  Jasność 2.500 ANSI Lumenów                     DANE TECHNICZNE

Casio XJ-ST155  Rozdzielczość XGA (1.024 x 768)  Jasność 3.000 ANSI Lumenów                     DANE TECHNICZNE

 


 

 
Systemy interaktywne
system tablicowy NEC
< wróć
Systemy interaktywne / Tablicowy NEC

Zestaw interaktywny oparty jest na najnowszej serii UM interaktywnych projektorów firmy NEC. Jest to kompletne rozwiązanie systemu multimedialno-interaktywnego, który może zostać wykorzystany w dowolnej placówce edukacyjnej lub szkoleniowej. Zestaw składa się z nowoczesnego projektora o ultra krótkiej odległości projekcyjnej ( od 45 cm do 85 cm od tablicy ) z wbudowanym czujnikiem interaktywnym eBeam i głośnikiem oraz wysokiej klasy tablicy PolyVision z powłoką e3 Ceramicsteel  - o przekątnej 78" lub 92" i formacie odpowiednio 4:3 i 16:10

 

Korzystaj ze znakomitych parametrów działania i jednocześnie chroń środowisko. Zaawansowane funkcje ekologiczne pomagają znacznie zmniejszyć koszty działania bez pogarszania jakości i elastyczności stosowania. Ograniczenie cieni i odblasków daje prezenterowi więcej przestrzeni na komunikację z widzami oraz poprawia jakość pracy przy korzystaniu ze zintegrowanej funkcji białej tablicy interaktywnej.

Model UM280Xi szczególnie dobrze sprawdza się w salach lekcyjnych oraz w małych i średnich salach konferencyjnych.

 • Wbudowana interaktywność - na bazie technologii eBeam® z zastosowaniem oprogramowania dla użytkowników biznesowych i korporacyjnych.
 • Mniej cieni i odblasków – prezenter stoi poza wiązką światła, dzięki czemu ma więcej miejsca na komunikację z widzami podczas prezentowania materiału.
 • Dołączony zestaw do montażu na ścianie – pozwala na szybkie i proste zainstalowanie urządzenia i jest zgodny z systemami umożliwiającymi regulację wysokości.
 • Projektor na lata - dzięki wybiegającym w przyszłość możliwościom podłączania.
 • Ochrona środowiska - minimalizując zużycie energii elektrycznej i materiałów eksploatacyjnych dzięki najnowszej technologii ekologicznej.
 • Współpracuje z różnymi narzędziami programowymi NEC - w tym z Image Express Utility Lite (WIN, MAC, iOS), Virtual Remote Tool (WIN/iOS), PC Control Utility Pro 4 / 5, Viewer PPT Converter oraz DisplayNote.
 • Cechy specjalne -  Automatyczny start i automatyczne wyłączanie; Automatyczny tryb ECO; Blokada klawiszy OSD; Crestron RoomView; Funkcja Direct Power-Off; Funkcja lupy; Funkcja wirtualnego pilota; Gniazdo zabezpieczające typu K-Slot; Kontrast 3000:1 z technologią Iris; Korekcja koloru ściany; Licznik Carbon savings; Menu OSD w 29 językach; Opcjalane logo użytkownika; Opcjonalne złącze WLAN; PJ LINK; Plansza kontrolna; przeglądarka na USB dla plików JPEG; Ręczna, pionowa korekcja efektu trapezowego (V= ±10°); Symulacja standardu DICOM ; Szybki start i szybkie wyłączanie; Timer czasu wyłączenia; Transmisja kontentu przez sieć; Tryb High-altitude; wyświetlacz USB; Zabezpieczenie hasłem; Zabezpieczenie przed nieautoryzowanym użyciem; Zarządzanie kolorem; Zawiera moduł interaktywny i pisak; Zdalne sterowanie i zarządzanie przez LAN i interfejs RS232

 

 • Tablica PolyVision’s e3
  Biała tablica sucho-ścieralna o przekątnej 78” i formacie 4:3, która wyposażona jest w ceramiczną powierzchnię e3 Ceramicsteel przystosowaną do projekcji multimedialnych. Tablica opatrzona jest wieczystą gwarancją na powłokę.
     
  Cechy charakterystyczne tablicy to m.in
        
  - jest praktycznie niezniszczalna
  - posiada idealną, równomierną płaszczyznę
  - tablica jest bezobsługowa
  - ultra-cieńka
  - jest odporna na: chemikalia, ogień, plamy, bakterie, zadrapania i graffiti
  - posiada trwałą barwę - kolor biały nie blaknie
      
  Ulotka produktowa tablicy ( plik PDF w języku angielskim ) - pobierz plik
    
    
 • Uchwyt ścienny NEC NP04WK do mocowania projektora
  Dedykowany uchwyt ścienny projektora ultra krótkoogniskowego, dzięki któremu ustawienie odpowiedniej geometrii obrazu nie będzie żadnym problemem. Niezawodność i idealne dopasowanie uchwytu do projektora zapewnia firma NEC, która jest producentem tego mocowania.

  Instrukcja montażu uchwytu ( plik PDF ) - pobierz plik
  Instrukcja montażu uchwytu ( plik wideo )  - zobacz film
    
      
 • Moduł interaktywny eBeam - NEC NP02Wi
  Moduł pozwala aby interaktywne pióro przenosiło działania wykonywane na tablicy bezpośrednio do komputera, notebooka czy tabletu. Moduł potrzebuje tylko jednej kalibracji.
    
  Ulotka produktowa modułu ( plik PDF w języku angielskim ) - pobierz plik
   
    
 • Oprogramowanie eBeam
  Oprogramowanie wspomagające prowadznie lekcji czy prezentacji z wykorzystaniem zestawu interaktywnego NEC
  Instrukcja obsługi programu ( plik PDF ) - pobierz plik

 

Dlaczego warto kupić zestaw interaktywny NEC ?
 

 1. Jest tańszy od jakiejkolwiek tablicy interaktywnej z projektorem ultra krótkoogniskowym.
 2. Zastosowany projektor ultra krótkoogniskowy pozwala m.in. na:
  - prowadzenie prezentacji czy lekcji przy pełnym oświetleniu pomieszczenia
  - prelegent lub nauczyciel nie zasłaniają obrazu wyświetlanego przez projektor
 3. W przypadku awarii:
  - nie ma konieczności wysyłki do serwisu całej tablicy, co wiąże się ze znacznymi kosztami transportu
  - wysyłany jest tylko projektor, a tablica pozostaje w klasie i można dalej prowadzić zajęcia
 4. Ponieważ otrzymują Państwo program DisplayNote - GRATIS
 5. Bo frma NEC udziela gwrancji 3 lat

 

ZESTAW INTERAKTYWNY NEC ZAMONTOWANY W SALI DEMONSTRACYJNEJ PROVIDEO