Audio

AMPLITUNERY 5.1 HARMAN KARDON

    Specyfikacja:Amplituner 5.1 z HDMI 1.4 i 3D oraz Audio Return Channel Moc w trybie 5.1 - 5x70W przy <0.9%> Moc w trybie stereo - 2x70W przy <0.9%> Stosunek sygnał / szum: 100 dB Obsługa HDMI 1.4 z 3D Zbudowany w technologii HCC (High -current capability) Dekodery: Dolby TrueHD, ...
więcej >
    Nawet najlepszy system głośnikowy nie ujawni swojego potencjału bez odpowiedniej jednostki centralnej. Amplituner Harman Kardon AVR 70 posiada wszelkie cechy, które czynią z niego idealny wybór do stworzenia prywatnej sali kinowej w Twoim salonie. Jego wdzięk i elegancja idą w parze ...
więcej >
    Moc, wszechstronność, a zarazem łatwość użycia.Jeszcze nie jesteś mieszkańcem rezydencji, jednak to nie powód, abyś nie mógł korzystać z rozrywki domowej na tym samym poziomie, co jej mieszkańcy. Amplituner AVR 170 firmy Harman Kardon® pozwala na obsługę dużej ilości nośników ...
więcej >
      Harman Kardon AVR 158 to idealny punkt wyjściowy jeśli chcesz awansować swój system kina domowego. Wewnątrz zainstalowano obsługę wszystkich trybów Dolby, złącze HDMI v1.4 wyposażone w obsługę 3D, a cały amplituner w system Harman Kardon Logic 7 oferujący dźwięk przestrzenny ...
więcej >
Audio
AVR 70 HARMAN KARDON
< wróć
Oferta /

 

 

Nawet najlepszy system głośnikowy nie ujawni swojego potencjału bez odpowiedniej jednostki centralnej. Amplituner Harman Kardon AVR 70 posiada wszelkie cechy, które czynią z niego idealny wybór do stworzenia prywatnej sali kinowej w Twoim salonie. Jego wdzięk i elegancja idą w parze z szeroką paletą dostępnych złącz, funkcji i znakomitymi parametrami przetwarzania sygnału audio.

Brzmienie tego modelu całkowicie pochłonie Cię dzięki 5.1-kanałowej dystrybucji dźwiękowej z obsługą źródeł w jakości HD. Każdy z pięciu kanałów napędzany jest stabilną mocą 75 W, co pozwala wycisnąć potężne brzmienie z Twoich kolumn, niezależnie od tego jak zamierzasz je skonfigurować. W ten sposób można zyskać wyższy poziom realizmu efektów dźwiękowych, dialogów i ścieżki muzycznej. Charakterystyka mocowa modelu została dobrana specjalnie z myślą o średniej wielkości pomieszczeniach odsłuchowych.

Dla usprawnienia procesu przetwarzania sygnału audio inżynierowie zaimplementowali system obsługi wysokich poziomów energii HCC oraz ultraszerokie pasmo przenoszenia wzmacniacza. W rezultacie uzyskano bardziej precyzyjną i dynamiczną wydajność audio z perfekcyjnym odwzorowaniem pikantnych detali sonicznych.

Trzy złącza wejściowe HDMI z obsługą standardu 3D przeniosą wrażenia płynące z oglądania filmów na trójwymiarową płaszczyznę - teraz staniesz się częścią akcji oglądanej na ekranie! Oprócz tego porty HDMI wyposażono w kanał zwrotny audio ARC, który znacznie upraszcza schemat połączeń amplitunera z urządzeniami docelowymi HD, w szczególności z telewizorami typu Smart TV. Zakres dostępnych połączeń poszerza port USB na panelu przednim, który daje dostęp do zasobów muzycznych MP3 i WMA zgromadzonych na pamięciach przenośnych.

Nie zapomniano o obsłudze nowoczesnych formatów cyfrowego brzmienia - dekodery Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio zapewnią realistyczny dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Dbałość o warstwę audio przekłada się na jeszcze bardziej spektakularne doświadczenia towarzyszące oglądaniu dynamicznych ścieżek dźwiękowych filmów, wykonanych zgodnie z tymi standardami. Wraz tym systemem muzyka i filmy nabierą głębi i wyrazu, której pożądali sami ich twórcy.

 

ULOTKA INFORMACYJNA

Audio
HARMAN KARDON AVR 156
< wróć
Oferta /

 

 

Specyfikacja:
 • Amplituner 5.1 z HDMI 1.4 i 3D oraz Audio Return Channel
 • Moc w trybie 5.1 - 5x70W przy <0.9%>
 • Moc w trybie stereo - 2x70W przy <0.9%>
 • Stosunek sygnał / szum: 100 dB
 • Obsługa HDMI 1.4 z 3D
 • Zbudowany w technologii HCC (High -current capability)
 • Dekodery: Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio
 • Technologia LOGIC 7 - zdolna do zamiany sygnału stereo w 5.1
 • Multifunkcyjny programowalny pilot

Wejścia/wyjścia audio:

 • 3 wejścia cyfrowe, 6 wejść analogowych, 1 wejście na froncie
 • Wyjście na subwoofer
 • Wyjście na słuchawki z technologią HARMAN Surround Mode

Sekcja tunera FM z RDS:

 • Zakres częstotliwości: 87,5-108MHz
 • Czułość użytkowa IHF: 1,3 μV/13.2dBf
 • Stosunek sygnału do szumu Mono / Stereo: 70/65dB
 • Zniekształcenia mono / stereo: 0.15/0.3%
 • Separacja stereo: 40 dB @ 1kHz
 • Selektywność (± 400kHz): 70dB

Sekcja tunera AM

 • Zakres częstotliwości: 522-1620kHz
 • Signal-to-Noise Ratio: 45dB
 • Użytkowa Loop Czułość: 500μV
 • Zniekształcenia 1kHz, 50% Mod: 0,8%

Sekcja wideo:

 • 3 wejścia HDMI
 • 1 wejście Component
 • 3 wejścia Composite
 • Format Video: PAL / NTSC
 • Poziom wejścia / Impedancja: 1Vp-p/75 ohm
 • Poziom wyjściowy / Impedancja: 1Vp-p/75 ohm

Ogólne:

 • Zasilanie AC: 220-240V/50Hz
 • Aktualizacja oprogramowania przez gniazdo USB
 • Pobór mocy: 65 W w stanie spoczynku, maksymalnie 540W
 • Wymiary: Szerokość 440mm, Wysokość 165mm, Głębokość 382mm
 • Waga: 9.3 kg

 

ULOTKA INFORMACYJNA

 

Audio
HARMAN KARDON AVR 158
< wróć
Oferta /

 

 

 

Harman Kardon AVR 158 to idealny punkt wyjściowy jeśli chcesz awansować swój system kina domowego. Wewnątrz zainstalowano obsługę wszystkich trybów Dolby, złącze HDMI v1.4 wyposażone w obsługę 3D, a cały amplituner w system Harman Kardon Logic 7 oferujący dźwięk przestrzenny 360° za pomocą systemu 5.1. Cechuje się wyjątkową elastycznością przy podłączaniu urządzeń takich jak odtwarzacz Blu-ray, czy kolumny surround. Produkt w pikantnej cenie tylko w redcoon.com!

 

ULOTKA INFORMACYJNA

Audio
5.1 HARMAN KARDON AVR 170
< wróć
Oferta /

 

 

Moc, wszechstronność, a zarazem łatwość użycia.
Jeszcze nie jesteś mieszkańcem rezydencji, jednak to nie powód, abyś nie mógł korzystać z rozrywki domowej na tym samym poziomie, co jej mieszkańcy. Amplituner AVR 170 firmy Harman Kardon® pozwala na obsługę dużej ilości nośników HD i odtwarzanie audio na poziomie, który absolutnie Cię oszołomi, pozostawiając przy tym Twój dom bez szwanku. Sześć wejść HDMI® zapewnia łączność z wszystkimi nośnikami HDTV, Blu-ray Disc™, DVD i źródłami gier wideo, a wbudowana łączność AirPlay i DLNA® 1.5 Certified umożliwia odtwarzanie plików audio znajdujących się na kompatybilnych komputerach, tabletach i urządzeniach przenośnych, z gwarancją niewiarygodnej jakości. Zawiera nawet radio internetowe vTuner®. Dopełnieniem zestawu są programowalny pilot zdalnego sterowania, intuicyjne menu i dostępna mobilna aplikacja, dzięki którym obsługa i konfiguracja zaawansowanego urządzenia staje się niezwykle łatwa. Wyposażony w przyjazny dla środowiska zasilacz cyfrowy amplituner o mocy 100 W na kanał zapewnia doskonałej jakości dźwięk – a jest o wiele lżejszy niż inne urządzenia tej klasy. Wypełni Twój salon wyrazistym, czystym dźwiękiem o jakości zapewnianej przez Harman Kardon, pozostawiając jednocześnie mniejszy ślad węglowy.

W skrócie:
5.1-kanałowy dźwięk przy 100 W/kanał
Protokół komunikacyjny DLNA 1.5 Certified
Oprogramowanie HARMAN Music Manager (dostępne do pobrania za darmo)
Funkcja AirPlay
Przyjazna dla środowiska konstrukcja
Kalibracja EzSet/EQ
Port USB do odtwarzania plików muzycznych oraz aktualizacji systemu
Radio internetowe vTuner
Aplikacja HK do zdalnego sterowania
Wejścia HDMI z obsługą 3D, CEC i funkcji Deep Color
Dekodowanie w technologiach Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio

5.1-kanałowy dźwięk przy 100 W/kanał
Eksperci Harman Kardon opracowali amplituner AVR 170 z myślą o doskonałej jakości kinie domowym, za pośrednictwem którego przestrzeń wypełniana jest oszałamiającymi dźwiękami o mocy 100 watów/kanał. Kilka słów o głośnikach: System 5.1 oraz złącza dla subwoofera sprawiają, że AVR 170 pozwala zanurzyć się w realistycznym, przestrzennym dźwięku.

Protokół komunikacyjny DLNA 1.5 Certified
Odtwarzaj pliki audio zapisane w lokalizacjach sieciowych z perfekcyjnej jakości dźwiękiem przestrzennym. DLNA 1.5 umożliwia amplitunerowi AVR 170 strumieniowe przesyłanie audio z kompatybilnych urządzeń do sieci domowej przez połączenie Ethernet z niespotykaną dotąd jakością odtwarzania.

Funkcja AirPlay
Sprawdź, jak niesamowicie może brzmieć muzyka przesyłana strumieniowo. Funkcja AirPlay pozwala odtwarzać za pośrednictwem amplitunera AVR 170 muzykę przesyłaną strumieniowo z urządzeń z systemem iOS® oraz serwisu iTunes z doskonałą jakością dźwięku.

Przyjazna dla środowiska konstrukcja
Lżejszy. Bardziej ekologiczny. Głośniejszy. Amplituner AVR 170 wyposażony jest w specjalnie zaprojektowany zasilacz doprowadzający zasilanie do wzmacniacza i zapewniający niesamowity dźwięk oczekiwany od produktów Harman Kardon bez użycia masywnych transformatorów. Moc tego amplitunera nie ustępuje mocy tradycyjnych urządzeń, a przy tym ma on mniejszy niż one wpływ na środowisko naturalne.

Kalibracja EzSet/EQ
System EzSet/EQ™ firmy Harman Kardon automatycznie dostosowuje podstawowe opcje i precyzyjnie dostraja amplituner AVR 170 do parametrów pomieszczenia za pomocą tylko kilku przycisków.

Port USB do odtwarzania plików muzycznych oraz aktualizacji systemu
Amplituner AVR 170 nie wymaga stacji dokującej. Port USB umieszczony na panelu przednim pozwala na szybkie podłączenie dowolnych urządzeń z systemem iOS, urządzeń USB czy napędów flash z muzyką. Dzięki dołączonemu do zestawu AVR pilotowi zdalnego sterowania możesz obsługiwać większość podłączonych urządzeń.

Radio internetowe vTuner
Słuchaj ulubionych stacji radiowych, korzystaj z podcastów i kanałów z całego świata dostępnych wyłącznie w Internecie z dźwiękiem o jakości zapewnianej wyłącznie przez AVR 170. Funkcja vTuner zapewnia szybki i łatwy dostęp do stacji radiowych, podcastów i kanałów z całego świata dostępnych wyłącznie w Internecie.

Aplikacja HK do zdalnego sterowania
Dzięki bezpłatnej aplikacji Harman Kardon do zdalnego sterowania, dostępnej do pobrania ze sklepu iTunes w przypadku produktów Apple i Google Play w przypadku produktów Android, możesz przekształcić swój smartfon lub tablet w łatwy w obsłudze pilot zdalnego sterowania. Kompatybilny z większością urządzeń z systemem iOS lub Android™ graficzny interfejs użytkownika HD pozwala sterować amplitunerem AVR 170 za pośrednictwem ulubionego urządzenia przenośnego.

Wejścia HDMI z obsługą 3D, CEC i funkcji Deep Color
Dzięki łączności HDMI amplitunera AVR 170 odtwarzane w domu filmy 3D nabierają kinowej wyrazistości i realizmu. Teraz wszystkim nagraniom, od obrazów z telewizji 3D po płyty Blu-ray Disc 3D towarzyszy zdumiewający poziom realizmu.

Dekodowanie w technologiach Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio
Odtwarzaj dźwięki za pomocą amplitunera AVR 170 z jakością, jaka była zamysłem twórców filmu – niezależnie od zajętego na kanapie miejsca. Technologia dekodowania Dolby® TrueHD i DTS-HD Master Audio™ pozwala w pełni zanurzyć się w przestrzennym dźwięku dopasowanym do wysokiej rozdzielczości plików wideo HDMI zamieszczonych na nośnikach HD, jak np. płyta Blu-ray.

Zawartość opakowania
1 amplituner AVR 170
1 pilot zdalnego sterowania z bateriami
1 antena magnetyczna AM
1 antena FM
1 mikrofon EzSet/EQ
Skrócona instrukcja obsługi