Audio

WZMACNIACZE RADIOWĘZŁOWE

  ULOTKA INFORMACYJNA Z DANYMI TECHNICZNYMI
więcej >
WORK PA 5000 wzmacniacz mocy do instalacji 100-woltowych   WORK PA 5000 to silny wzmacniacz mocy do instalacji nagłośnieniowych. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla aplikacji, w których pożądana jest duża moc wyjściowa i wysoka jakość dźwięku. Wzmacniacz wyposażono w regulację głośności, ...
więcej >
Audio
WORK PA 5000
< wróć
Oferta /

WORK PA 5000

wzmacniacz mocy do instalacji 100-woltowych

 

WORK PA 5000 to silny wzmacniacz mocy do instalacji nagłośnieniowych. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla aplikacji, w których pożądana jest duża moc wyjściowa i wysoka jakość dźwięku. Wzmacniacz wyposażono w regulację głośności, 3-zakresowy korektor barwy oraz zbalansowane wejścia ze złączami typu XLR i Jack 6,3 mm. PA 5000 może pracować zarówno z głośnikami o niskiej impedancji (4 lub 8 Ohm), jak też z 70- i 100-woltowymi liniami głośnikowymi.
Dzięki funkcji automatycznej kompresji sygnału, PA 5000 jest odporny na zwarcia głośników. Sygnał wyjściowy jest automatycznie redukowany w przypadku nadmiernego wzrostu temperatury urządzenia; aktywację tego układu sygnalizuje czerwona dioda na przednim panelu wzmacniacza. Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe eliminuje negatywny wpływ wahań i nagłych wzrostów napięcia w sieci.

  • Wzmacniacz nagłośnieniowy dużej mocy do aplikacji nagłośnieniowych
  • Praca z głośnikami o niskiej impedancji (4 lub 8 Ohm) i liniami głośnikowymi ( 70 lub 100 V)
  • Zbalansowane wejście sygnału
  • Regulacja poziomu głośności i 3-zakresowy korektor barwy
  • Dodatkowe wejście/wyjście do przesyłania sygnału wejściowego (link)
  • Diodowe wskaźniki sygnału, przesterowania, przegrzania i aktywacji układu zabezpieczeń
  • Możliwość montażu w 19-calowych szafkach (wysokość 2U

 

 

ULOTKA INFORMACYJNA