Ekrany
JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DYSTYBUTOREM KAUBER Kauber wyspecjalizował się w produkcji ekranów projekcyjnych i akcesoriów AV. W ofercie producenta znajdą Państwo ekrany elektryczne mało i wielkoformatowe, ekrany elektryczne do zabudów sufitowych, ekrany ramowe, mobilne oraz eventowe. Ofertę uzupełnia ...
więcej >
Ekrany
EKRANY KAUBER
< wróć
Oferta /

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DYSTYBUTOREM KAUBER

Kauber wyspecjalizował się w produkcji ekranów projekcyjnych i akcesoriów AV. W ofercie producenta znajdą Państwo ekrany elektryczne mało i wielkoformatowe, ekrany elektryczne do zabudów sufitowych, ekrany ramowe, mobilne oraz eventowe. Ofertę uzupełnia szeroka gama akcesoriów montażowych do sprzętu AV - m.in. windy do projektorów i TV i uchwyty do projektorów.

projekcyjne używane w procesie produkcji należą do światowej czołówki specjalistów w tej dziedzinie. KAUBER jako jeden z nielicznych producentów na świecie stosuje powierzchnie bez łączeń aż do 5m w podstawie ekranu z kilkuwarstwowego PVC wzmacnianego specjalistycznym włóknem. Czarne obramowanie jest zawsze nanoszone bezpośrednio na daną powierzchnię również bez dodatkowych zgrzewów. Powierzchnie tańsze tworzone z jedno lub dwuwarstwowego PVC bez włókna wzmacniającego trafiają jedynie do linii ekonomicznej jako opcja.

Pozostałe podzespoły są skrupulatnie selekcjonowane u najlepszych dostawców. Anodowane aluminiowe obudowy i profesjonalne silniki SOMFY wieńczą dzieło.

KAUBER działa w oparciu o sprzedaż poprzez salony autoryzowanych Dealerów w całej Polsce. Kupując ekran KAUBER pamiętaj, że możesz dopasować go do swoich potrzeb:

 

 


 

LINK DO STRONY PRODUCENTA

 

UWAGA !!!

OD 13-06-2014 ZMIANA W OFERCIE KAUBER

Zmiana dotyczy rozmiaru ekranów z serii Inceiling XL, oraz Inceiling XL Tensioned.
Ze względów technicznych ekrany z tej serii mogą maksymalnie mieć w podstawie 450cm (powierzchni aktywnej).