Video

Wyświetlacze HD

Wszechstronne zastosowania przenośnych wyświetlaczy ciekłokrystalicznych

Te wysokiej jakości ekrany LCD zrobią wrażenie niezależnie od tego, gdzie je ustawisz, czy w hotelu, czy w biurze, czy budynku użyteczności publicznej. Zastosowana w nich technologia LCD nada wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu.

Antyrefleksyjne panele LCD o wysokim współczynniku kontrastu są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla ludzkich oczu. Refleksy pochodzące z otoczenia zostały skutecznie zredukowane dzięki niskiemu współczynnikowi odbicia powłoki TFT. Wbudowany czujnik jasności automatycznie dostosowuje jasność podświetlenia ekranu do natężenia światła w pomieszczeniu. Dzięki temu ustawienie monitora we właściwym miejscu nie jest już problemem. Obraz będzie wyraźny niezależnie od kąta obserwacji. Monitory te cechuje futurystyczny, wyszukany design, który ma podkreślać ich innowacyjność.

Wyświetlacze LCD górują nad technologią plazmową

Zalety panoramicznych ekranów LCD w porównaniu z panelami plazmowymi wynikają przede wszystkim z niższych kosztów utrzymania. Cechuje je bowiem wydłużony okres eksploatacji, mniejsze zużycie energii oraz niewielka waga, co gwarantuje prostszą logistykę, montaż i serwis. Oprócz niższych kosztów utrzymania w monitorach tych kluczową rolę odgrywa jakość obrazu. Pełna rozdzielczość HD (1920 x 1080 pikseli) zapewnia znakomite obrazy - bez ryzyka utrwalenia nieruchomych symboli. Obecnie urządzenia muszą być uniwersalne i wszechstronne. Takie właśnie są 40-calowe panele LCD Sharp. Znalazły one zastosowanie jako wyświetlacze informacyjne, cyfrowe panele reklamowe oraz telewizory LCD.

PN-S655

Myśl z rozmachem! Dzięki rozmiarowi (65") i pełnej rozdzielczości High Definition monitory PN-S655 sprawdzają się w miejscach, w których dotychczas użycie ekranu LCD było niemożliwe ze względu na wymagany rozmiar i trwałość. Systemy CAD/CAM (np. w biurach projektowych przemysłu samochodowego), stacje kontrolne, systemy bezpieczeństwa, w których analizowane są sygnały z wielu kamer to tylko niektóre miejsca, w których sprawdzi się monitor PN-S655 .
Urządzenie to umożliwia stworzenie telebimu z wielu monitorów bez potrzeby używania dodatkowych sprzętów. PN-S655 to monitor stworzony z rozmachem!

Technologia

Technologia, która otwiera nowe wymiary

Nowe możliwości i dobry obraz

Firma Sharp tworzy zaawansowane technologicznie systemy wyświetlające. Jej klienci mogą mieć pewność, że prezentowane na monitorach Sharp informacje będą posiadały najwyższą jakość i precyzję obrazu. Systemy posiadają wiele komercyjnych zastosowań. Mogą być użyteczne w reklamie, monitoringu, badaniach naukowych, transporcie publicznym itp. Profesjonalne monitory nadają się również do tworzenia wieloekranowych telebimów w kinach i jako element systemów informacyjnych w hotelach i restauracjach. Dodatkowe funkcje, takie jak zintegrowane głośniki i panele dotykowe stwarzają jeszcze więcej możliwości dostarczania informacji. Poznaj nową jakość prezentacji dzięki panelom o przekątnych od 46" do 65", a nawet 108".

 

Rozdzielczość Full HD

Profesjonalne monitory firmy Sharp są wyposażone w panele LCD o pełnej rozdzielczości High Definition (1092 x 1080). Pozwala to na wyświetlanie dynamicznych obrazów w rzeczywistych kolorach i naturalnej wielkości. Cyfrowe i analogowe sygnały oraz materiały wideo o wysokiej rozdzielczości są przetwarzane przez interfejs DVI w trybie 1080p (zgodnym z HDCP).

Diagnostyka i sterowanie przez interfejs RS-232C

Rozwiązanie szczególnie istotne w połączeniach grupowych (np. przy konstrukcji telebimu):
Monitory firmy Sharp wyposażone są w interfejs RS-232C. Dzięki temu można nimi sterować w sposób scentralizowany. Pozwala to na niezależne włączanie i wyłączanie poszczególnych monitorów, przełączanie wejść obrazu oraz monitoring temperatury podczas pracy. 

Panel ASV-Black-TFT

Technologia LCD Advanced-Super-View (ASV) firmy Sharp wraz z antyrefleksyjną powłoką wykonaną w technologii Sharp Black TFT zapobiega efektom rozmycia obrazu, które mogą wystąpić podczas wyświetlania szybko zmieniających się scen, a także odbiciom, które mogłyby mieć miejsce w jasnych pomieszczeniach. 

24/7

Wykonane z trwałych części monitory LCD firmy Sharp znakomicie sprawdzają się  nawet w bardzo wymagających zastosowaniach komercyjnych. Żywotność ekranu sięga 50 000 godzin pracy ciągłej.

Uniwersalne formaty obrazu

Profesjonalne monitory firmy Sharp sprawdzają się znakomicie, gdy zachodzi potrzeba prezentacji dużej ilości informacji. Funkcja podziału obrazu pozwala na odtwarzanie sygnału z komputera na wielu monitorach w trybie telebimu „2x2“, „3x3“ lub „4x4“. Dodatkowo funkcja „obraz w obrazie“ umożliwia równoczesne wyświetlanie sygnałów wideo i komputerowego na jednym ekranie.

Zastosowanie

Na lotniskach i dworcach kolejowych

Rozkłady jazdy, schematy sieci, tablice informacyjne, drogowskazy

Podróżni nie mają czasu na przestoje! Takie motto przyświecało firmie Sharp, gdy projektowane były jej nowe monitory profesjonalne, które znalazły zastosowanie na lotniskach i dworcach kolejowych. Dzięki nim podróżni otrzymują wszystkie potrzebne informacje i mogą bez problemu przemieszczać się od punktu A do punktu B. Godziny odjazdu, zmiany w rozkładzie, połączenia kolejowe lub autobusowe, wyświetlane są na monitorach, których obraz jest ostry jak brzytwa.  Obrazy, animacje i dane tekstowe prezentowane są w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli - przez 50 000 godzin bez przerwy. Szczęśliwej podróży!

W medycynie i nauce

Leczenie, diagnostyka, konsylia lekarskie, badania i praca naukowa

Każdy, kto bierze odpowiedzialność, musi poznać wszystkie fakty, to bardzo ważne. Wiele bowiem zależy od najdrobniejszych szczegółów.
65-calowe ekrany Sharp o pełnej rozdzielczości HD dają wiarygodną podstawę do decyzji podejmowanych przez lekarzy w czasie operacji i innych procedur medycznych. Zapewniają one również prezentację informacji podczas prezentacji projektów naukowych .

W dyspozytorniach ruchu i pomieszczeniach kontrolnych

Dyspozytornie ruchu, przemysłowe rozdzielnie, pomieszczenia kontrolne i centra bezpieczeństwa

Im bardziej różnorodny proces transmisji informacji, tym wyższe wymagania dla medium. W sterowaniu ruchem miejskim systemy sygnalizacji świetlnej są koordynowane przy wykorzystaniu informacji o korkach. Umożliwia to kierowanie ruchem samochodowym, dodatkowo z uwzględnieniem danych o zanieczyszczeniu powietrza.

Nowa generacja profesjonalnych monitorów firmy Sharp znakomicie sprawdza się w takich sytuacjach. Dzięki dużym ekranom i wysokiej jasności dyspozytorzy otrzymują szczegółowe i zrozumiałe dane przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Na jednym lub wielu ekranach pracujących jako telebim.

W komunikacji biurowej i prezentacjach

(Wideo-)konferencje, prezentacje, sesje szkoleniowe, edukacja

Twoi konkurenci nie śpią. Jeśli chcesz utrzymać dobrą pozycję w biznesie, musisz wykorzystywać nowoczesne instrumenty komunikacyjne. Zaskocz swoich klientów innowacyjnymi technikami multimedialnymi, przeprowadzaj skuteczne wideokonferencje z pracownikami z innych oddziałów firmy. Umożliwi Ci to nowy monitor LCD serii PN. Łatwo wymienialne ramy telewizorów PN-465E dostępne są w różnych kolorach. Dzięki temu łatwo dopasujesz je do wizerunku swojej firmy i stylistyki biura. Ponadto monitory te pracują bez rozpraszającego szumu wentylatorów. Dzięki temu można skoncentrować się wyłącznie na interesach.

Wzmacnianie marki, wykorzystywanie lokalizacji

Centra handlowe, restauracje, hole hotelowe, targi, wystawy i sale pokazowe

Istnieje wiele atrakcyjnych i dotychczas niewykorzystanych przestrzeni reklamowych. Nowoczesne technologie, reklama cyfrowa to formy umożliwiające dostarczenie przekazu do odbiorcy docelowego.

Duże wyświetlacze ciekłokrystaliczne o cyklu serwisowym przekraczającym 50 000 godzin zapewniają znakomity obraz i to zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Długi cykl serwisowy i niskie zużycie energii, w połączeniu z elastyczną i wygodną instalacją gwarantują niskie koszty utrzymania. Niezależnie od tego, czy korzystasz z nich w centrum handlowym, stoisku na targach, w sali demonstracyjnej, czy restauracji: reklama działa!

W biurach konstrukcyjnych i projektowych

Biura projektowe, systemy symulacyjne, projektowanie CAD i CAM, aplikacje wirtualnej rzeczywistości

Sam pomysł nie zmieni świata, sukces może mu zapewnić inteligentne i dobrze ukierunkowane wdrożenie.
W branży projektowej profesjonalne monitory LCD firmy Sharp stają się ważnym narzędziem. Można na nich wyświetlić obrazy CAD, symulacje lub aplikacje wirtualnej rzeczywistości, a wszystko to w najlepszej jakości. Zintegrowany system mierzy natężenie światła w otoczeniu i automatycznie dostosowuje jasność ekranu, co pozwala uzyskać naturalne obrazy o wysokim kontraście. Czasy, kiedy konieczne było tworzenie skomplikowanych makiet, odeszły już w niepamięć. Dzięki dużym ekranom można obserwować wszystkie fazy konstrukcji i na bieżąco analizować szczegóły.
Dobry pomysł i dobra realizacja!

 

 

SHARP PN-471R Wielkoformatowe wysokowydajne monitory LCD firmy Sharp zostały stworzone z myślą o różnorodnych potrzebach użytkowników biznesowych. Wyróżnia je solidne wykonanie, wyjątkowa trwałość i łatwa obsługa.Dostępne są w różnych kategoriach rozmiarowych, a niektóre modele można ...
więcej >
SHARP PN-E421 Wielkoformatowe monitory LCD o wysokiej jakości zostały zaprojektowane tak, żeby sprostać różnorodnym potrzebom w zastosowaniach biznesowych, oferując solidną niezawodność, doskonałą trwałość i łatwą obsługę. Dostępne są w różnych rozmiarach i można je zamontować ...
więcej >
SHARP PN-V600 Całkowicie nowy model monitora PN-V600 o ultacienkiej ramce został stworzony przede wszystkim z myślą o konstrukcji telebimów. Ten ciekłokrystaliczny monitor o przekątnej ekranu 60 cali znajduje zastosowanie w licznych systemach informacji wizualnej i telebimach. Jako uniwersalne ...
więcej >
SHARP PN-V601 Całkowicie nowy model monitora PN-V601 o ultacienkiej został stworzony przede wszystkim z myślą o konstrukcji telebimów. Ten ciekłokrystaliczny monitor o przekątnej ekranu 60 cali znajduje zastosowanie w licznych systemach informacji wizualnej i telebimach. Jako uniwersalne rozwiązanie ...
więcej >
SHARP PN-V601 Całkowicie nowy model monitora PN-V602 o ultacienkiej ramce został stworzony przede wszystkim z myślą o konstrukcji telebimów. Ten ciekłokrystaliczny monitor o przekątnej ekranu 60 cali znajduje zastosowanie w licznych systemach informacji wizualnej i telebimach. Jako uniwersalne ...
więcej >
SHARP PN-A601 Wielkoformatowe wysokowydajne monitory LCD firmy Sharp zostały stworzone z myślą o różnorodnych potrzebach użytkowników biznesowych. Wyróżnia je solidne wykonanie, wyjątkowa trwałość i łatwa obsługa.Dostępne są w różnych kategoriach rozmiarowych, a niektóre modele można ...
więcej >
SHARP PN-E802 Wielkoformatowe wysokowydajne monitory LCD firmy Sharp zostały stworzone z myślą o różnorodnych potrzebach użytkowników biznesowych. Wyróżnia je solidne wykonanie, wyjątkowa trwałość i łatwa obsługa.Dostępne są w różnych kategoriach rozmiarowych, a niektóre modele można ...
więcej >
SHARP PN-E702 Wielkoformatowe wysokowydajne monitory LCD firmy Sharp zostały stworzone z myślą o różnorodnych potrzebach użytkowników biznesowych. Wyróżnia je solidne wykonanie, wyjątkowa trwałość i łatwa obsługa.Dostępne są w różnych kategoriach rozmiarowych, a niektóre modele można ...
więcej >
SHARP PN-R903 Nowy monitor LCD firmy Sharp o dużym ekranie jest wyposażony w nadzwyczajny 90-calowy ekran (ponad 2 metry szerokości), dostatecznie wielki, aby zapewnić wyświetlanie realistycznych obrazów w naturalnej wielkości. Wysokiej jakości monitor LCD wyróżnia się w rozmaitych miejscach, ...
więcej >
SHARP PN-R703 Profesjonalne monitory serii PN-R703 o dużych rozmiarach i atrakcyjnym wyglądzie wyróżniają się smukłym profilem, wysoką jasnością i niskim zużyciem energii. Monitor LCD PN-R703 firmy Sharp oferuje możliwość wykorzystania w bardzo szerokiej gamie zastosowań wewnętrznej ...
więcej >
SHARP PN-E602 Wielkoformatowe wysokowydajne monitory LCD firmy Sharp zostały stworzone z myślą o różnorodnych potrzebach użytkowników biznesowych. Wyróżnia je solidne wykonanie, wyjątkowa trwałość i łatwa obsługa.Dostępne są w różnych kategoriach rozmiarowych, a niektóre modele można ...
więcej >
SHARP PN-E521 Wielkoformatowe monitory LCD o wysokiej jakości zostały zaprojektowane tak, żeby sprostać różnorodnym potrzebom w zastosowaniach biznesowych, oferując solidną niezawodność, doskonałą trwałość i łatwą obsługę. Dostępne są w różnych rozmiarach i można je zamontować ...
więcej >
Video
SHARP PN-V602
< wróć
Oferta /

SHARP PN-V601

Całkowicie nowy model monitora PN-V602 o ultacienkiej ramce został stworzony przede wszystkim z myślą o konstrukcji telebimów. Ten ciekłokrystaliczny monitor o przekątnej ekranu 60 cali znajduje zastosowanie w licznych systemach informacji wizualnej i telebimach. Jako uniwersalne rozwiązanie z praktycznie niewidoczną ramką, monitor PN-V602 ustanawia nowe standardy dla telebimów.

 • Przekątna ekranu 60 cali (152 cm)
 • Rozdzielczość 1,366 x 768
 • Jaśność 1500 cd/m² (funkcja lokalnego przyciemniania)
 • Wąska ramka o grubości zaledwie 4,1 i 2,4 mm (6,5 mm między dwoma monitorami)
 • Maksymalny czas pracy 50 000 godzin w trybie eksploatacji 24/7
 • Współczynnik kontrastu 5.000 : 1
 • Funkcja telebimu 5 x 5 (powiększanie obrazu na wiele ekranów)
 • System gniazd modułowych

 

Parametry panelu

  Typ panelu LCD UV²A-LCD with local dimming
  Wielkość ekranu (mm) 1.524 mm diagonal (60")
  Rozdzielczość znamionowa WXGA 1366 x 768 pixel
  Liczba wyświetlanych kolorów Maks. 16,7 milionów (8 bitów)
  Jasność 1.500 cd/m²
  Współczynnik kontrastu 5.000:1
  Ramka poz./pion. (w mm) 6.5 mm (4.1; 2.2 mm)
  Czas reakcji panelu (ms) 6
  Kąt obserwacji H / V 176°

Wejście PC

  Full HD (1920x1080) tak
  WUXGA+ -
  UXGA 1600x1200 tak
  SXGA+ 1400x1050 tak
  SXGA 1280x1024 tak
  WXGA 1280x800 / 1360x768 / 1366x768 tak
  XGA 1024x768 tak
  SVGA 800x600 tak
  Kompatybilność z komputerami Macintosh tak

Gniazda danych

  DVI-D wej./wyj. tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  HDMI tak
  15 Pin-Sub D (RGB H/V; Y/Ucb/Ucr) tak

Gniazda wideo

  Composite (RCA/BNC) tak, BNC (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  S-Video (Y/C) tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  DVI-D / DVI-I tak/nie (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  Component (RCA/BNC) tak, BNC (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  HDMI tak
  Zgodne z HDCP tak

Gniazda sterujące

  RS232C tak
  LAN tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)

Gniazda audio

  Mini Jack (3,5 mm) wej./wyj. tak/nie
  Gniazda RCA wej./wyj. tak/tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  Przez wejście HDMI tak
  Moc głośników (W RMS) wyjście głośnikowe 2 x 10W; (opcjonalnie AN-ZB02)

Standardy kodowania obrazu / kolorów

  PAL 60/N/M tak/tak/tak
  SECAM tak
  NTSC (MHz) 3,58/ 4,43 tak/tak
  DTV 480i/480p/540p / /
  576i/576p /
  720p/1035i /
  1080i/1080p /
  1080/24p /

Instalacja

  Orientacja pionowa / pozioma /
  Rozstaw otworów montażowych (mm) VESA 200, 4x M6 10mm 200x200, 400x200

Wyposażenie

  Pilot zdalnego sterowania / instrukcja obsługi (CD-ROM) - /
  Kabel zasilający / kabel PC / -

Inne

  Funkcje specjalne 24/7 (w orientacji pionowej: 50.000 godz., w orientacji poziomej 50.000 godz.)
  EMC Class A To jest produkt klasy A. W środowisku domowym może powodować zakłócenia radiowe. W takim przypadku od użytkownika może wymagać się podjęcia odpowiednich działań.
  Klasyfikacja efektywności energetycznej UE C
  Wbudowany wentylator
  Obraz w obrazie (PiP)
  Funkcja podziału obrazu 5x5 internal
  DSPA (automatyczne włączanie sygnałem cyfrowym)
  Zasilanie (V) / pobór mocy, w trybie Standard (W) / pobór mocy, w trybie ECO (W) / w trybie czuwania (W) 100-240V / 510W
  Emisja ciepła (BTU / godz.): tryb Eco / tryb Standard 1740
  Wymiary w mm (szer. x wys. x gł.) 1.335,9 x 754,2 x 149,3
  Ciężar (kg) 45
  EAN 4974019708621
  Zużycie energii elektrycznej w trybie włączenia (W), IEC 62087 Ed. 2.0 227
  Zużycie energii elektrycznej w trybie włączenia (W), IEC 62087 -
  Zużycie energii elektrycznej w trybie czuwania (W), IEC 62301 Ed. 1.0 0.23
  Zużycie energii elektrycznej w trybie wyłączenia (W), IEC 62301 Ed. 1.0 0
  Współczynnik wartości szczytowej luminancji, z menu ustawień obowiązkowych (%) -
  Współczynnik wartości szczytowej luminancji, bez menu ustawień obowiązkowych (%) 82
  Zawartość rtęci (mg) 0,0
  Obecność ołowiu

 

ULOTKA INFORMACYJNA

 

 


 


 
Video
SHARP PN-V601
< wróć
Oferta /

SHARP PN-V601

Całkowicie nowy model monitora PN-V601 o ultacienkiej został stworzony przede wszystkim z myślą o konstrukcji telebimów. Ten ciekłokrystaliczny monitor o przekątnej ekranu 60 cali znajduje zastosowanie w licznych systemach informacji wizualnej i telebimach. Jako uniwersalne rozwiązanie z praktycznie niewidoczną ramką, monitor PN-V601 ustanawia nowe standardy dla telebimów.

 • Przekątna ekranu 60 cali (152 cm)
 • Rozdzielczość 1,366 x 768
 • Współczynnik kontrastu 2400:1
 • Wąska ramka o grubości zaledwie 4,1 i 2,4 mm (6,5 mm między dwoma modelami)
 • Maksymalny czas pracy 50 000 godzin w trybie eksploatacji 24/7
 • Ciężar: 45 kg
 • Funkcja telebimu 5 x 5 (powiększanie obrazu na wiele ekranów)
 • System gniazd modułowych

Parametry panelu

  Typ panelu LCD TFT-LCD
  Wielkość ekranu (mm) 1.524 mm diagonal (60")
  Rozdzielczość znamionowa WXGA 1366 x 768 pixel
  Liczba wyświetlanych kolorów maks. 16,7 miliona (8 bitów)
  Jasność 700 cd/m²
  Współczynnik kontrastu 2400:1
  Ramka poz./pion. (w mm) 6.5 mm (4.1; 2.2 mm)
  Czas reakcji panelu (ms) 6
  Kąt obserwacji H / V 176°

Wejście PC

  Full HD (1920x1080) tak
  WUXGA+ -
  UXGA 1600x1200 tak
  SXGA+ 1400x1050 tak
  SXGA 1280x1024 tak
  WXGA 1280x800 / 1360x768 / 1366x768 tak
  XGA 1024x768 tak
  SVGA 800x600 tak
  Kompatybilność z komputerami Macintosh tak

Gniazda danych

  DVI-D wej./wyj. tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  HDMI tak
  15 Pin-Sub D (RGB H/V; Y/Ucb/Ucr) tak

Gniazda wideo

  Composite (RCA/BNC) tak, BNC (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  S-Video (Y/C) tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  DVI-D / DVI-I tak/nie (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  Component (RCA/BNC) tak, BNC (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  HDMI tak
  Zgodne z HDCP tak

Gniazda sterujące

  RS232C tak
  LAN tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)

Gniazda audio

  Mini Jack (3,5 mm) wej./wyj. tak/nie
  Gniazda RCA wej./wyj. tak/tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  Przez wejście HDMI tak
  Moc głośników (W RMS) 2x 10W; (opcja AN-ZB02)

Standardy kodowania obrazu / kolorów

  PAL 60/N/M tak/tak/tak
  SECAM tak
  NTSC (MHz) 3,58/ 4,43 tak/tak
  DTV 480i/480p/540p / /
  576i/576p /
  720p/1035i /
  1080i/1080p /
  1080/24p /

Instalacja

  Orientacja pionowa / pozioma /
  Rozstaw otworów montażowych (mm) VESA 200, 4x M6 10mm 200x200, 400x200

Wyposażenie

  Pilot zdalnego sterowania / instrukcja obsługi (CD-ROM) - /
  Kabel zasilający / kabel PC / -

Inne

  Funkcje specjalne 24/7 (Landscape 50.000h, Portrait 50.000h) Podświetlenie LED; pełna biel Moduł sterujący (opcja PN-ZR01)
  EMC Class A To jest produkt klasy A. W środowisku domowym może powodować zakłócenia radiowe. W takim przypadku od użytkownika może wymagać się podjęcia odpowiednich działań.
  Klasyfikacja efektywności energetycznej UE D
  Wbudowany wentylator
  Obraz w obrazie (PiP)
  Funkcja podziału obrazu 5x5 internal
  DSPA (automatyczne włączanie sygnałem cyfrowym)
  Zasilanie (V) / pobór mocy, w trybie Standard (W) / pobór mocy, w trybie ECO (W) / w trybie czuwania (W) 100-240V / 480W
  Emisja ciepła (BTU / godz.): tryb Eco / tryb Standard 1638
  Wymiary w mm (szer. x wys. x gł.) 1.335,9 x 754,2 x 149,3
  Ciężar (kg) 45
  EAN 4974019679280
  Zużycie energii elektrycznej w trybie włączenia (W), IEC 62087 Ed. 2.0 344.6
  Zużycie energii elektrycznej w trybie włączenia (W), IEC 62087 -
  Zużycie energii elektrycznej w trybie czuwania (W), IEC 62301 Ed. 1.0 0.39
  Zużycie energii elektrycznej w trybie wyłączenia (W), IEC 62301 Ed. 1.0 0
  Współczynnik wartości szczytowej luminancji, z menu ustawień obowiązkowych (%) -
  Współczynnik wartości szczytowej luminancji, bez menu ustawień obowiązkowych (%) 73
  Zawartość rtęci (mg) 0
  Obecność ołowiu

 

ULOTKA INFORMACYJNA

 

 

 

 

 


 
Video
SHARP PN-V600
< wróć
Oferta /

SHARP PN-V600

Całkowicie nowy model monitora PN-V600 o ultacienkiej ramce został stworzony przede wszystkim z myślą o konstrukcji telebimów. Ten ciekłokrystaliczny monitor o przekątnej ekranu 60 cali znajduje zastosowanie w licznych systemach informacji wizualnej i telebimach. Jako uniwersalne rozwiązanie z praktycznie niewidoczną ramką, monitor PN-V600 ustanawia nowe standardy dla telebimów.

 • Przekątna ekranu 60 cali (152 cm)
 • Rozdzielczość 1,366 x 768
 • Współczynnik kontrastu 2400:1
 • Wąska ramka o szerokości zaledwie 4,1 i 2,4 mm (6,5 mm między dwoma modelami)
 • Maksymalny czas pracy 50 000 godzin w trybie eksploatacji 24/7
 • Ciężar: 45 kg
 • Funkcja telebimu 5 x 5 (powiększanie obrazu na wiele ekranów)
 • Funkcja telebimu 5 x 5 (powiększanie obrazu na wiele ekranów)

Parametry panelu

  Typ panelu LCD TFT-LCD
  Wielkość ekranu (mm) 1.524 mm diagonal (60")
  Rozdzielczość znamionowa WXGA 1366 x 768 pixel
  Liczba wyświetlanych kolorów Maks. 16,7 milionów (8 bitów)
  Jasność 450 cd/m²
  Współczynnik kontrastu 2400:1
  Ramka poz./pion. (w mm) 6.5 mm (4.1; 2.2 mm)
  Czas reakcji panelu (ms) 6
  Kąt obserwacji H / V 176°

Wejście PC

  Full HD (1920x1080) Tak
  WUXGA+ -
  UXGA 1600x1200 Tak
  SXGA+ 1400x1050 Tak
  SXGA 1280x1024 Tak
  WXGA 1280x800 / 1360x768 / 1366x768 Tak
  XGA 1024x768 Tak
  SVGA 800x600 Tak
  Kompatybilność z komputerami Macintosh Tak

Gniazda danych

  DVI-D wej./wyj. Tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  HDMI Tak
  15 Pin-Sub D (RGB H/V; Y/Ucb/Ucr) Tak

Gniazda wideo

  Composite (RCA/BNC) Tak, BNC (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  S-Video (Y/C) Tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  DVI-D / DVI-I Tak/nie (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  Component (RCA/BNC) Tak, BNC (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  HDMI Tak
  Zgodne z HDCP Tak

Gniazda sterujące

  RS232C Tak
  LAN Tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)

Gniazda audio

  Mini Jack (3,5 mm) wej./wyj. Tak/nie
  Gniazda RCA wej./wyj. Tak/tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB02)
  Przez wejście HDMI Tak
  Moc głośników (W RMS) Wyjście głośnikowe 2x 10W; (opcjonalnie AN-ZB02)

Standardy kodowania obrazu / kolorów

  PAL 60/N/M Tak/tak/tak
  SECAM Tak
  NTSC (MHz) 3,58/ 4,43 Tak/tak
  DTV 480i/480p/540p / /
  576i/576p /
  720p/1035i /
  1080i/1080p /
  1080/24p /

Instalacja

  Orientacja pionowa / pozioma /
  Rozstaw otworów montażowych (mm) VESA 200, 4x M6 10mm 200x200, 400x200

Wyposażenie

  Pilot zdalnego sterowania / instrukcja obsługi (CD-ROM) - /
  Kabel zasilający / kabel PC / -

Inne

  Funkcje specjalne 24/7 (w orientacji pionowej: 50.000 godz., w orientacji poziomej 50.000 godz.) Podświetlenie LED; całkowicie białe Zestaw zdalnego sterowania (opcjonalnie PN-ZR01)
  EMC Class A To jest produkt klasy A. W środowisku domowym może powodować zakłócenia radiowe. W takim przypadku od użytkownika może wymagać się podjęcia odpowiednich działań.
  Klasyfikacja efektywności energetycznej UE D
  Wbudowany wentylator
  Obraz w obrazie (PiP)
  Funkcja podziału obrazu 5x5 internal
  DSPA (automatyczne włączanie sygnałem cyfrowym)
  Zasilanie (V) / pobór mocy, w trybie Standard (W) / pobór mocy, w trybie ECO (W) / w trybie czuwania (W) 100-240V / 310W
  Emisja ciepła (BTU / godz.): tryb Eco / tryb Standard 1057
  Wymiary w mm (szer. x wys. x gł.) 1.335,9 x 754,2 x 149,3
  Ciężar (kg) 45
  EAN 4974019729626
  Zużycie energii elektrycznej w trybie włączenia (W), IEC 62087 Ed. 2.0 247
  Zużycie energii elektrycznej w trybie włączenia (W), IEC 62087 -
  Zużycie energii elektrycznej w trybie czuwania (W), IEC 62301 Ed. 1.0 0.32
  Zużycie energii elektrycznej w trybie wyłączenia (W), IEC 62301 Ed. 1.0 0
  Współczynnik wartości szczytowej luminancji, z menu ustawień obowiązkowych (%) -
  Współczynnik wartości szczytowej luminancji, bez menu ustawień obowiązkowych (%) 95
  Zawartość rtęci (mg) 0,0
  Obecność ołowiu

 

ULOTKA INFORMACYJNA

 

 

 

Video
SHARP PN-E421
< wróć
Oferta /

SHARP PN-E421

Wielkoformatowe monitory LCD o wysokiej jakości zostały zaprojektowane tak, żeby sprostać różnorodnym potrzebom w zastosowaniach biznesowych, oferując solidną niezawodność, doskonałą trwałość i łatwą obsługę. Dostępne są w różnych rozmiarach i można je zamontować w orientacji poziomej lub pionowej, więc użytkownik może wybrać monitor odpowiedni do konkretnej lokalizacji i zastosowań. Monitory LCD firmy Sharp nie są jedynie dynamicznym i efektywnym środkiem przekazu informacji - mają również wpływ na wygląd biur i przestrzeni publicznych, a także charakteryzują się niskiem poborem mocy.

 • przekątna ekranu 106,7 cm
 • Rozdzielczość punktowa 1920 x 1080
 • Jasność 700 cd/m²
 • Gniazdo do instalacji modułów rozszerzających możliwości systemu
 • Maksymalny czas pracy 50 000 godzin w trybie eksploatacji 24/7
 • Ciężar: 22 kg
 • Funkcja telebimu 5 x 5 (powiększanie obrazu na wiele ekranów)
 • Ramka 19,5 mm

 

Parametry panelu

  Typ panelu LCD TFT-LCD
  Wielkość ekranu (mm) 1.067 mm diagonal (42")
  Rozdzielczość znamionowa Full-HD 1.920 x 1.080 pixel
  Liczba wyświetlanych kolorów maks. 1064 milionów (10 bitów)
  Jasność 700cd/m²
  Współczynnik kontrastu 3.000:1
  Ramka poz./pion. (w mm) 19,5
  Czas reakcji panelu (ms) 8
  Kąt obserwacji H / V 178°

Wejście PC

  Full HD (1920x1080) tak
  WUXGA+ -
  UXGA 1600x1200 tak
  SXGA+ 1400x1050 tak
  SXGA 1280x1024 tak
  WXGA 1280x800 / 1360x768 / 1366x768 tak
  XGA 1024x768 tak
  SVGA 800x600 tak
  Kompatybilność z komputerami Macintosh tak

Gniazda danych

  DVI-D wej./wyj. tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB01)
  HDMI tak
  15 Pin-Sub D (RGB H/V; Y/Ucb/Ucr) tak

Gniazda wideo

  Composite (RCA/BNC) tak BNC (z opcjonalnym modułem PN-ZB01)
  S-Video (Y/C) tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB01)
  DVI-D / DVI-I tak/nie (z opcjonalnym modułem PN-ZB01)
  Component (RCA/BNC) tak BNC (z opcjonalnym modułem PN-ZB01)
  HDMI tak
  Zgodne z HDCP tak

Gniazda sterujące

  RS232C tak
  LAN tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB01)

Gniazda audio

  Mini Jack (3,5 mm) wej./wyj. tak/nie
  Gniazda RCA wej./wyj. tak/tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB01)
  Przez wejście HDMI tak
  Moc głośników (W RMS) wewnętrzne 2x 10 W (Moc wyjściowa głośników: 2x 10W; opcja AN-ZB01)

Standardy kodowania obrazu / kolorów

  PAL 60/N/M tak/tak/tak
  SECAM tak
  NTSC (MHz) 3,58/ 4,43 tak/tak
  DTV 480i/480p/540p / /
  576i/576p /
  720p/1035i /
  1080i/1080p /
  1080/24p /

Instalacja

  Orientacja pionowa / pozioma /
  Rozstaw otworów montażowych (mm) VESA 200, 4x M6 10mm 200x200, 400x200

Wyposażenie

  Pilot zdalnego sterowania / instrukcja obsługi (CD-ROM) /
  Kabel zasilający / kabel PC /

Inne

  Funkcje specjalne praca w trybie ciągłym 24/7 (w instalacji poziomej 50 000h, w instalacji pionowej 30 000h)
  EMC Class A To jest produkt klasy A. W środowisku domowym może powodować zakłócenia radiowe. W takim przypadku od użytkownika może wymagać się podjęcia odpowiednich działań.
  Klasyfikacja efektywności energetycznej UE D
  Wbudowany wentylator -
  Obraz w obrazie (PiP)
  Funkcja podziału obrazu 5x5
  DSPA (automatyczne włączanie sygnałem cyfrowym)
  Zasilanie (V) / pobór mocy, w trybie Standard (W) / pobór mocy, w trybie ECO (W) / w trybie czuwania (W) 100-240V / 225W
  Emisja ciepła (BTU / godz.): tryb Eco / tryb Standard 768
  Wymiary w mm (szer. x wys. x gł.) 973 x 566 x 126
  Ciężar (kg) 22
  EAN 4974019652467
  Zużycie energii elektrycznej w trybie włączenia (W), IEC 62087 Ed. 2.0 172.9
  Zużycie energii elektrycznej w trybie włączenia (W), IEC 62087 -
  Zużycie energii elektrycznej w trybie czuwania (W), IEC 62301 Ed. 1.0 0.36
  Zużycie energii elektrycznej w trybie wyłączenia (W), IEC 62301 Ed. 1.0 0
  Współczynnik wartości szczytowej luminancji, z menu ustawień obowiązkowych (%) -
  Współczynnik wartości szczytowej luminancji, bez menu ustawień obowiązkowych (%) 68
  Zawartość rtęci (mg) 41
  Obecność ołowiu

 

ULOTKA INFORMACYJNA

 

Video
SHARP PN-471R
< wróć
Oferta /

SHARP PN-471R

Wielkoformatowe wysokowydajne monitory LCD firmy Sharp zostały stworzone z myślą o różnorodnych potrzebach użytkowników biznesowych. Wyróżnia je solidne wykonanie, wyjątkowa trwałość i łatwa obsługa.
Dostępne są w różnych kategoriach rozmiarowych, a niektóre modele można instalować zarówno w orientacji pionowej jak i poziomej, dzięki czemu sprawdzają się w bardzo różnych zastosowaniach.
Monitory LCD Sharp to nie tylko sprawny sposób prezentacji informacji, to także możliwość podniesienia atrakcyjności wizualnej biur i miejsc publicznych - przy niewielkim zużyciu energii.

 • Przekątna ekranu 47 cali (119,4 cm)
 • Rozdzielczość 1920 x 1080
 • Jasność 700 cd/m²
 • Opcjonalny moduł rozszerzający możliwości podłączeniowe
 • Maksymalny czas pracy 50 000 godzin w trybie eksploatacji 24/7
 • Ciężar 25,5 kg
 • Funkcja telebimu 5 x 5 (powiększanie obrazu na wiele ekranów)
 • Szerokość ramki: 19,5 mm

Parametry panelu

  Typ panelu LCD TFT-LCD
  Wielkość ekranu (mm) 1.194 mm diagonal (47")
  Rozdzielczość znamionowa Full-HD 1.920 x 1.080 pixel
  Liczba wyświetlanych kolorów Maks. 1.064 milionów (kodowanie 10-bitowe)
  Jasność 700 cd/m²
  Współczynnik kontrastu 1.200:1
  Ramka poz./pion. (w mm) 19,5
  Czas reakcji panelu (ms) 9
  Kąt obserwacji H / V 178°

Wejście PC

  Full HD (1920x1080) Tak
  WUXGA+ -
  UXGA 1600x1200 Tak
  SXGA+ 1400x1050 Tak
  SXGA 1280x1024 Tak
  WXGA 1280x800 / 1360x768 / 1366x768 Tak
  XGA 1024x768 Tak
  SVGA 800x600 Tak
  Kompatybilność z komputerami Macintosh Tak

Gniazda danych

  DVI-D wej./wyj. Tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB01)
  HDMI Tak
  15 Pin-Sub D (RGB H/V; Y/Ucb/Ucr) Tak

Gniazda wideo

  Composite (RCA/BNC) Tak, BNC (z opcjonalnym modułem PN-ZB01)
  S-Video (Y/C) Tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB01)
  DVI-D / DVI-I Tak/nie (z opcjonalnym modułem PN-ZB01)
  Component (RCA/BNC) Tak, BNC (z opcjonalnym modułem PN-ZB01)
  HDMI Tak
  Zgodne z HDCP Tak

Gniazda sterujące

  RS232C Tak
  LAN Tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB01)

Gniazda audio

  Mini Jack (3,5 mm) wej./wyj. Tak/nie
  Gniazda RCA wej./wyj. Tak/tak (z opcjonalnym modułem PN-ZB01)
  Przez wejście HDMI Tak
  Moc głośników (W RMS) Wbudowane głośniki 2 x 10 W (wyjście głośnikowe 2 x 10 W; opcjonalnie z AN-ZB01)

Standardy kodowania obrazu / kolorów

  PAL 60/N/M Tak/tak/tak
  SECAM Tak
  NTSC (MHz) 3,58/ 4,43 Tak/tak
  DTV 480i/480p/540p / /
  576i/576p /
  720p/1035i /
  1080i/1080p /
  1080/24p /

Instalacja

  Orientacja pionowa / pozioma /
  Rozstaw otworów montażowych (mm) VESA 200, 4x M6 10mm 200x200, 400x200

Wyposażenie

  Pilot zdalnego sterowania / instrukcja obsługi (CD-ROM) /
  Kabel zasilający / kabel PC /

Inne

  Funkcje specjalne 24/7 (przy pracy w orientacji poziomej 50.000 godz.)
  EMC Class A To jest produkt klasy A. W środowisku domowym może powodować zakłócenia radiowe. W takim przypadku od użytkownika może wymagać się podjęcia odpowiednich działań.
  Klasyfikacja efektywności energetycznej UE D
  Wbudowany wentylator -
  Obraz w obrazie (PiP)
  Funkcja podziału obrazu 5x5
  DSPA (automatyczne włączanie sygnałem cyfrowym)
  Zasilanie (V) / pobór mocy, w trybie Standard (W) / pobór mocy, w trybie ECO (W) / w trybie czuwania (W) 100-240V / 260W
  Emisja ciepła (BTU / godz.): tryb Eco / tryb Standard 887
  Wymiary w mm (szer. x wys. x gł.) 1.083 x 628 x 111
  Ciężar (kg) 25,5
  EAN 4974019676715
  Zużycie energii elektrycznej w trybie włączenia (W), IEC 62087 Ed. 2.0 206.16
  Zużycie energii elektrycznej w trybie włączenia (W), IEC 62087 -
  Zużycie energii elektrycznej w trybie czuwania (W), IEC 62301 Ed. 1.0 0.37
  Zużycie energii elektrycznej w trybie wyłączenia (W), IEC 62301 Ed. 1.0 0
  Współczynnik wartości szczytowej luminancji, z menu ustawień obowiązkowych (%) -
  Współczynnik wartości szczytowej luminancji, bez menu ustawień obowiązkowych (%) 68
  Zawartość rtęci (mg) 77
  Obecność ołowiu

 

ULOTKA INFORMACYJNA

ULOTKA INFORMACYJNA PN-E 471

 

Video
SHARP PN-E521
< wróć
Oferta /

SHARP PN-E521

Wielkoformatowe monitory LCD o wysokiej jakości zostały zaprojektowane tak, żeby sprostać różnorodnym potrzebom w zastosowaniach biznesowych, oferując solidną niezawodność, doskonałą trwałość i łatwą obsługę. Dostępne są w różnych rozmiarach i można je zamontować w orientacji poziomej lub pionowej, więc użytkownik może wybrać monitor odpowiedni do konkretnej lokalizacji i zastosowań. Monitory LCD firmy Sharp nie są jedynie dynamicznym i efektywnym środkiem przekazu informacji - mają również wpływ na wygląd biur i przestrzeni publicznych, a także charakteryzują się niskiem poborem mocy. Dodatkowo technologia UV2A opracowana przez firmę Sharp, zastosowana w urządzeniu PN-E521, pozwala uzyskać bardzo głębokie czernie i jasne biele oraz żywe kolory przy jednoczesnej oszczędności energii przez efektywne wykorzystanie światła z podświetlenia. To kolejny powód, dla którego monitory LCD firmy Sharp stanowią niezawodny sposób na poszerzenie potencjału biznesowego . . .

 • Przekątna ekranu 132 cm
 • Rozdzielczość punktowa 1920 x 1080
 • Współczynnik kontrastu 5 000:1
 • Gniazdo do instalacji modułów rozszerzających możliwości systemu
 • Maksymalny czas pracy 50 000 godzin w trybie eksploatacji 24/7
 • Ciężar: 28 kg
 • Funkcja telebimu 5 x 5 (powiększanie obrazu na wiele ekranów)