Folie projekcyjne
Folia okienna projekcyjna do projekcji tylnej White Folia do projekcji tylnej w kolorze białym, która podwyższa jasność wyświetlanego obrazu. Folię projekcyjną WHITE można montować na dowolnej powierzchni szklanej lub na przezroczystych powierzchniach plastikowych (pleksi) tworząc na nich ...
więcej >
Folia projekcyjna do projekcji przedniej V-White Folia projekcyjna V-WHITE do projekcji przedniej (frontowej ), która może pełnić również rolę tablicy suchościeralnej. Folię projekcyjną V-WHITE można montować na dowolnej gładkiej powierzchni  tworząc w ten sposób ekran projekcyjny. Na ...
więcej >
Folia okienna projekcyjna do projekcji tylnej Grey Folia do projekcji tylnej na której można wyświetlić obrazy o bardzo dużym kontraście i szerokim kącie ich oglądania. Aby uzyskać doskonały obraz wystarczy zamontować folię GREY na dowolnej powierzchni szklanej, szybie wystawowej oraz na ...
więcej >
Folia projekcyjna do projekcji dwustronnej Dual Folia projekcyjna DUAL to folia na której mozna oglądać obraz jednocześnie z obydwu jej stron. Fantastyczny efekt, który osiągamy dzięki tej folii, czyli możliwość oglądania obrazów jednocześnie z obydwu stron ekranu, nie jest możliwy do ...
więcej >
Folia okienna projekcyjna do projekcji tylnej Trans Folia do projekcji tylnej, tzw. holofolia na której wyświetlisz obrazy, które będą wyglądać jak zawieszone w powietrzu! Aby uzyskać taki bardzo interesujący obraz należy zamontować folię TRANS  na dowolnej powierzchni szklanej, szybie ...
więcej >
Folie projekcyjne
Folia okienna projekcyjna do projekcji tylnej White
< wróć
Oferta /

Folia okienna projekcyjna do projekcji tylnej White

Folia do projekcji tylnej w kolorze białym, która podwyższa jasność wyświetlanego obrazu.

Folię projekcyjną WHITE można montować na dowolnej powierzchni szklanej lub na przezroczystych powierzchniach plastikowych (pleksi) tworząc na nich ekrany o wysokiej jasności. Dlatego też folia do projekcji tylnej White jest idealnym rozwiązaniem w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Oprócz rozwiązań typowo reklamowych folia dobrze sprawdza się jako naklejona na ekrany w salach wykładowych lub konferencyjnych.

Folię można naklejać na nietłukące się pleksi, dzięki czemu można ją stosować wszędzie tam, gdzie wymogi bezpieczeństwa nie dopuszczają powierzchni szklanych, np. ekrany informacyjne na otwartych imprezach masowych.
Ogromną zaletą wyświetlania obrazów na folii jest praktycznie nieograniczona wielkość ekranu. Kolejną zaletą folii projekcyjnej White jest wysoki współczynnik gain.
Sama folia występuje w kilku szerokościach, a w sytuacji kiedy wielkość ekranu jest większa niż szerokość rolki, folię możemy łączyć jej fabrycznymi brzegami. Limit długości nie występuje, możliwy jest zakup dowolnej ilości
metrów bieżących folii w jednym odcinku.
Dzięki folii do projekcji tylnej, w każdej chwili możesz stworzyć swój własny ekran informacyjny.

 

Do wyświetlania informacji potrzebne będą:

- folia projekcyjna,
- projektor,
- urządzenie dostarczające obrazy do projektora (np. odtwarzacz DVD, pen-drive lub komputer)

DANE TECHNICZNE

 • Przepuszczalność światła 60,0%
 • Zastosowanie  folia wewnętrzna
 • Kolor biała - matowa
 • Dostępne szerokości 1,524 m
 • Grubość folii 0,1mm
 • Max. kąt projekcji 120 ⁰
 • Kąt widzenia 120 ⁰
 • Gain 6
 • Kontrast 200 : 1
 • Dostępna na magazynie TAK
 • Gwarancja 5 lat

 

 

Folie projekcyjne
Folia okienna projekcyjna do projekcji tylnej Trans
< wróć
Oferta /

Folia okienna projekcyjna do projekcji tylnej Trans

Folia do projekcji tylnej, tzw. holofolia na której wyświetlisz obrazy, które będą wyglądać jak zawieszone w powietrzu!

Aby uzyskać taki bardzo interesujący obraz należy zamontować folię TRANS  na dowolnej powierzchni szklanej, szybie wystawowej lub pleksi. Folia "holograficzna" ma swoje zastosowanie głównie w reklamie.  Powstający obraz, z uwagi na "nietypowy" wygląd,  bardzo silnie wpływa na osoby  przechodzące w pobliżu miejsca wyświetlania. Praktycznie nie ma możliwości, aby ktoś nie zwrócił uwagi na Twoją reklamę.
Dodatkowo Folia Trans w dzień może spełniać funkcje przejrzystej szyby, a dopiero wieczorem i w nocy służyć, jako ekran projekcyjny.
Ogromną zaletą wyświetlania obrazów na folii jest praktycznie nieograniczona wielkość ekranu.
Sama folia występuje w kilku szerokościach, a w sytuacji kiedy wielkość ekranu jest większa niż szerokość rolki, folię możemy łączyć jej fabrycznymi brzegami. Limit długości nie występuje, możliwy jest zakup dowolnej ilości metrów bieżących folii  w jednym odcinku.
Dla specjalnych zastosowań obraz nie musi być koniecznie prostokątny, folia wycięta w konkrety kształt, jeszcze bardziej uatrakcyjni prezentację.


 

DANE TECHNICZNE

 • Przepuszczalność światła 88 %
 • Zastosowanie  folia wewnętrzna
 • Kolor przezroczysta
 • Dostępne szerokości 1,524 m
 • Grubość folii 0,1 mm
 • Kąt widzenia 150 ⁰
 • Max. kąt projekcji 120 ⁰
 • Gain 1
 • Kontrast 100:1
 • Dostępna na magazynie TAK
 • Gwarancja 5 lat

 

Folie projekcyjne
Folia okienna projekcyjna do projekcji tylnej Grey
< wróć
Oferta /

Folia okienna projekcyjna do projekcji tylnej Grey

Folia do projekcji tylnej na której można wyświetlić obrazy o bardzo dużym kontraście i szerokim kącie ich oglądania.

Aby uzyskać doskonały obraz wystarczy zamontować folię GREY na dowolnej powierzchni szklanej, szybie wystawowej oraz na przezroczystych powierzchniach plastikowych np. pleksi. Z uwagi na wysoką jakość wyświetlanego obrazu typowym zastosowaniem folii są witryny sklepowe ze zmieniającą się reklamą.
Folię stosuje się również w trakcie wystaw, jako tani odpowiednik wielko-formatowych monitorów, na ekranach projekcyjny z pleksi, oraz wszelkiego rodzaju tablicach informacyjnych na imprezach targowych czy centrach handlowych.
Ogromną zaletą wyświetlania obrazów na folii jest praktycznie nieograniczona wielkość ekranu.
Sama folia występuje w kilku szerokościach, a w sytuacji kiedy wielkość ekranu jest większa niż szerokość rolki, folię możemy łączyć jej fabrycznymi brzegami. Limit długości nie występuje, możliwy jest zakup dowolnej ilości metrów bieżących folii w jednym odcinku. Dodatkowo obraz nie musi być koniecznie prostokątny. Dla specjalnych zastosowań możemy folię wycinać w dowolne kształty, aby uatrakcyjnić prezentacje

Stwórz nowoczesny ekran projekcyjny na szybie wystawowej, a Twoja reklama nabierze nowego wyrazu.

Dzięki folii do projekcji tylnej, w każdej chwili można zmieniać swoją reklamę, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Do projekcji na szybie potrzebna jest:

- folia projekcyjna,
- projektor,
- pen-drive lub komputer.

WAŻNE!  Wyświetlony obraz można oglądać pod bardzo dużym kątem, co sprawia, że Klient przechodząc obok j witryny sklepowej, widzi długo bardzo nowoczesną i estetyczną reklamę.

Folie projekcyjne
Folia do projekcji dwustronnej Dual
< wróć
Oferta /

Folia projekcyjna do projekcji dwustronnej Dual

Folia projekcyjna DUAL to folia na której mozna oglądać obraz jednocześnie z obydwu jej stron.

Fantastyczny efekt, który osiągamy dzięki tej folii, czyli możliwość oglądania obrazów jednocześnie z obydwu stron ekranu, nie jest możliwy do uzyskania innymi środkami.
Z tego też powodu ekran projekcyjny dla folii DUAL jest nietypowy. Są to dwie przezroczyste płyty (szkło lub pleksi) miedzy którymi umieszczono folię.
Folia projekcyjna DUAL ze względu na "dwustronne" działania nie zawiera kleju.
Folia umieszczona między dwiema przezroczystymi powierzchniami, które się nie tłuką  np. pleksi da nam ekran projekcyjny, który możemy używać wszędzie tam, gdzie wymogi bezpieczeństwa nie dopuszczają powierzchni szklanych, np. ekrany informacyjne na otwartych imprezach masowych.
Ogromną zaletą wyświetlania obrazów na folii DUAL jest wielka jasność wyświetlanych obrazów. Dlatego też bardzo łatwo uzyskujemy obrazy widoczne w pełnym świetle, z dużej odległości i praktyczne o nieograniczonych rozmiarach. Folię możemy łączyć jej fabrycznymi brzegami, w sytuacji kiedy wielkość ekranu jest większa niż szerokość rolki. Limit długości nie występuje, możliwy jest zakup dowolnej ilości metrów bieżących folii w jednym odcinku.

Przepuszczalność światła -  80 %
Zastosowanie -   folia wewnętrzna
Kolor biała - matowa
Grubość folii  - 0,13 mm
Kąt widzenia -  180 ⁰
Max. kąt projekcji -  120 ⁰
Gain  -  5
Kontrast -  200:1
Gwarancja 5 lat

 

Folie projekcyjne
Folia V-WHITE ( projekcja przednia )
< wróć
Oferta /

Folia projekcyjna do projekcji przedniej V-White

Folia projekcyjna V-WHITE do projekcji przedniej (frontowej ), która może pełnić również rolę tablicy suchościeralnej.

Folię projekcyjną V-WHITE można montować na dowolnej gładkiej powierzchni  tworząc w ten sposób ekran projekcyjny. Na powstałym w ten sposób ekranie można też pisać za pomocą odpowiednich suchościeralnych pisaków.Typowe zastosowanie to "2 w 1" czyli ekrany w salach wykładowych lub konferencyjnych, które mogą służyć jako tablice do pisania.

Folia V-WHITE jest w 100 %  nieprzezroczysta, dzięki czemu możemy powstałą powierzchnie można wykorzystać jako tablice do pisania.

Folia jest samoprzylepna, można ją naklejać na różne powierzchnie np. pleksi , dzięki czemu można z niej zrobić ekran projekcyjny wszędzie tam, gdzie wymogi bezpieczeństwa nie dopuszczają powierzchni szklanych, np. ekrany informacyjne na otwartych imprezach masowych.

Ogromną zaletą wyświetlania obrazów na folii jest praktycznie nieograniczona wielkość ekranu. Unikalną zaletą folii projekcyjnej V-WHITE jest możliwość oklejania powierzchni wklęsłych, dzięki czemu uzyskamy ekran panoramiczny o dowolnych wymiarach.

Można samemu łatwo i tanio zbudować ekran lub tablicę.  W kilka minut można folią   V-WHITE okleić dowolną równą płaszczyznę. Aby wyświetlić na niej obraz potrzebujesz projektora i urządzenie dostarczające obrazy do niego (np. odtwarzacz DVD, pen-drive lub komputer).

 • Zastosowanie -  folia wewnętrzna
 • Kolor -  biała matowa
 • Dostępne szerokości -  0,50 m
 • Grubość folii  - 0,1 mm
 • Max. kąt projekcji -  120 ⁰
 • Kąt widzenia -  180 ⁰
 • Gain -  4
 • Kontrast -  200:1
 • Gwarancja 5 lat