Nowości
NEC L102W - kompaktowy projektor LED dla biznesu

NEC L102W - kompaktowy projektor LED dla biznesu

Stylowa obudowa projektora pasuje do każdego nowoczesnego biura, a kompaktowe rozmiary i niewielka waga pozwalają na umieszczenie go wszędzie tam, gdzie będzie to wymagane. Uniwersalne możliwości połączeniowe, wbudowane funkcje multimedialne, przeglądarka dokumentów biurowych oraz możliwość prowadzenia bezprzewodowych prezentacji prosto z telefonu lub tabletu gwarantują maksymalną funkcjonalność urządzenia.

Jasność 1000 ANSI lumenów i kontrast 10000:1 są idealne do ekranu o rozmiarze 65” w normalnych biurowych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu projektor doskonale nadaje się do spotkań dla 3-4 osób. Różne rodzaje pamięci masowej (USB, karta pamięci SD i 1 GB pamięci wewnętrznej) oraz złącza (w tym HDMI) sprawiają, że prowadzenie prezentacji bez komputera staje się prostsze. Dzięki obsłudze plików PDF, różnych formatów obrazu, wideo i dźwięku, jak również większości dokumentów Office, prezentacja polega na prostym skopiowaniu plików na jeden z dostępnych nośników i wyświetleniu ich na ekranie. Projektor L102W LED jest przygotowany do projekcji 3D i posiada wyjście audio do podłączenia zewnętrznych głośników.

Użytkownicy, którzy chcieliby wprowadzić do swoich spotkań i prezentacji element interaktywności, kupując nowy projektor NEC będą mogli do 31.05.2014 pobrać darmową licencję DisplayNote Presenter. Umożliwia ona uruchamianie dwóch sesji DisplayNote jednocześnie, pozwalając na łatwe udostępnianie treści, robienie notatek i współpracę.

Dostępność

Projektor NEC L102W LED jest już dostępny.

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI