Nowości
SWB-1 Bezprzewodowy system mikrofonowy z głosowaniem i kamerami wideo SWB-1

SWB-1
Bezprzewodowy system mikrofonowy z głosowaniem i kamerami wideo SWB-1

 

OPIS SYSTEMU

System w wersji modułowej pozwalający na rezygnację z bloku głosowań lub/i kamer wideo.
Można je dokupić później, ale ma to sens, jeśli jesteśmy pewni późniejszego zakupu.


JEDNOSTKA CENTRALNA SWB-1
Obsługuje głównie część audio systemu: za pomocą sterowników Access Point, odbiera sygnał z mikrofonów bezprzewodowych.
Przyjmuje sygnał z dodatkowych (innych) mikrofonów bezprzewodowych, z odtwarzacza i z komputera. Pozwala również na nagrywanie i współpracę z dowolnym nagłośnieniem.
Jednostka ta, wraz ze sterownikami Access Point musi znaleźć się w systemie. Natomiast blok głosowania, blok sterowania kamerami i kamery - są urządzeniami opcjonalnymi.


BEZPRZEWODOWE MIKROFONY DYSKUSYJNE SWB-1A i SWB-1B
SWB-1 to system bezprzewodowy obsługujący maksymalnie 100szt. mikrofonów, przy czym w zestawie można zastosować do 5 mikrofonów prowadzących SWB-1A.
Prowadzący może wyłączyć mikrofony delegatom. Sprzęt wspomagany jest też oprogramowaniem decydującym o zasadach włączania mikrofonów - o tym dalej.
Mikrofony zawierają przyciski i wyświetlacz LCD do głosowania i wysyłają sygnał sterujący do bloku sterowania kamerami.
Konstrukcja pulpitów to podstawka i wyjmowany statyw mikrofonu. Podstawka posiada też elementy do wpuszczenia ich w blat stołu.


PANEL STEROWANIA GŁOSOWANIEM SWB-11C
W pulpitach mikrofonów wbudowano przyciski do głosowania (tak/nie/wstrzymuję się). Do celów informacyjnych wmontowano również wyświetlacz LCD.
Panel ten steruje głosowaniem, zbiera wyniki, współpracuje z komputerem i projektorem. Oprogramowanie jest w cenie urządzenia.
PANEL STEROWANIA KAMERAMI SWB-11V
Sterownik rozpoznaje włączony mikrofon (otrzymuje jego ID), kieruje obiektyw kamery i jej nastawy do miejsca, gdzie mikrofon jest włączony.
Rozpoznawanie miejsca i nastaw obiektywu musi być wcześniej zaprogramowane w sterowniku systemu. W zestawie może być do 8 kamer zwykłych lub obrotowych.
Przed wyborem typu kamery musimy wiedzieć, do czego chcemy wykorzystać obraz z kamer i jak dalece zależy nam na jakości obrazu. Od tego zależy ostateczna cena zestawu

 

 


 

 

WIĘCEJ INFORMACJI