Nowości
RADIO CYFROWE DAB +

Standard DAB+ wprowadzany został w Polsce od 01 października 2013 w Warszawie i Aglomeracji Śląskiej. W Szczecinie i Kielcach trwa emisja testowa. DAB+ to standard cyfrowego radia, pozwalający cieszyć się najwyższej jakości dźwiekiem.


Obecny skład multipleksu DAB+ : Polskie Radio Program 1, Polskie Radio Program 2, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 4, Radio Dla Ciebie, Radio Kielce, Radio Szczecin.
 
CYFROWE RADIO DLA CYFROWEGO WIEKU!

Revo AXiS XS to kompaktowe, multi-formatowe radio cyfrowe, internetowe z dotykowym interfejsem, odtwarzaczem sieciowym audio, połączeniem bezprzewodowym Bluetooth oraz stacją dokującą dla iPhona i iPoda.

Revo AXiS XS został nagrodzony przez zagraniczny magazyn What Hi-Fi? jako produkt Roku 2012

 

 

AXiS XS jest jak dotąd najwyższą wersją radia cyfrowego, ponieważ łączy odbiór multi-formatowego radio, ze stacją dokującą do iPoda i iPhone'a i bezprzewodowy streaming audio z urządzeń Bluetooth® lub podłączonych do sieci komputerów PC lub Mac.

AXiS XS potrafi odtworzyć pełny zakres standardów radia cyfrowego, włączając DAB, DAB+, FM z RDS i radio internetowe. Obsługuje także DAB Slideshow i RadioVis.

To kompaktowe radio, wyposażone jest w  3.5" kolorowy wyświetlacz TFT i jest sterowane za pomocą naniesionych ikon na dotykowym interfejsie wyświetlającym, umożliwiając szybką i łatwą nawigację wszystkimi zaawansowanymi funkcjami radia. AXiS XS chwali się imponującym dzwiękiem, dzięki 8-Watowemu wzmacniaczowi klasy D i opatentetowanej technologii głośników Balanced Radiator.

Co więcej, AXiS XS zapewnia ładowanie baterii urzadzeń USB, takich jak telefony komórkowe, tablety.

 

 

Radio internetowe : A World of Choice

AXiS XS umożliwia dostęp do ponad 16.000 stacji radia internetowego z całego świata, dostarczając niespotykany wybór  radiowego contentu. Dzięki temu radiu, możesz posłuchać samby z brazylijskiego radia Caraibas, Nowo-Orleańskiego jazzu z WWOZ lub sportowej audycji na żywo z Nowego Jorku z WFAN 660.

Żadnych warunków, żadnych międzynarodowych granic. Radio internetowe daje naprawdę duży wybór, bez żadnej subskrypcji.

Podłącz, wybierz i słuchaj. AXiS XS połączy się z każdą szerokopasmową siecią Wi-Fi, pozwalając na streamowanie radia na żywo oraz 'Listen Again'. Stacje wyświetlane są alfabetycznie, posegregowane na państwa lub rodzaj muzyki, czyniąc wybór stacji znacznie prostszym.

Bezprzewodowy streaming audio

AXiS XS umożliwia dostęp do Twojej wewnętrznej kolekcji muzyki odtwarzanej z PC lub Maca podłączonego do sieci. AXiS XS obsługuje szeroki zakres kodeków audio, włączając WMA, AAC, FLAC, MP3, MP2, Real Audio. Streamowanie audio  wymaga serweru UPnP albo PC lub Maca chodzącego na oprogramowaniu serwera UPnP.

Cyfrowa muzyka, żadnych kabli

Dzięki technologii Bluetooth®  możesz bezprzewodowo streamować muzykę na AXiS XS z iPhone'a, Androida, Blackberry lub innego urządzenia Bluetooth®, takiego jak laptop lub tablet.

Revo Axis XS posiada standardowy zasilacz USB 5V 2000 mA na konektorze ChargePoint, umożliwiając ładowanie wielu różnych urządzeń USB, włączając telefony komórkowe, tablety i inne.

 

 

 

 

 

INNE PRODUKTY REVO