Nowości
SONY VPL-FHZ55

 

Nowa generacja technologii paneli 3LCD

Technologia Sony 3LCD BrightEra™ współdziała z zaawansowanym laserowym źródłem światła, oferując większą wydajność, stabilność kolorów, jasność i kontrast.

20 000 godzin bez czynności konserwacyjnych

Zaawansowane laserowe źródło światła działa zazwyczaj przez 20 000 godzin bez konserwacji ani wymiany. Dzięki temu koszty utrzymania projektora w całym okresie jego eksploatacji są niższe w porównaniu z konwencjonalnymi modelami. Odpowiednio zsynchronizowany cykl wymiany filtra umożliwia utrzymanie szczytowej jakości działania projektora, zmniejszając dodatkowo liczbę wizyt serwisowych.

Jasne, wyraźne, imponujące prezentacje w każdych warunkach oświetleniowych

Wysokie natężenie światła barwnego na poziomie 4000 lumenów podkreśla szczegółowość, realizm i atrakcyjność prezentacji. W ten sposób można łatwiej trafić do publiczności, nawet w jasno oświetlonym pomieszczeniu.

Wyraźne i szczegółowe obrazy o rozdzielczości WUXGA

Na obrazach o rozdzielczości WUXGA (1920 x 1200) i proporcjach boków 16:10 można dostrzec najdrobniejsze szczegóły prezentacji komputerowych, filmów wideo i materiałów Digital Signage.

Współczynnik kontrastu do 8000:1

Prezentacje wyświetlane przez ten projektor są wyjątkowo przekonujące i atrakcyjne dla widzów. Jasne obszary presentowanego materiału stają się jeszcze bielsze, a towarzysząca im czerń — jeszcze głębsza.

Swoboda instalacji w zakresie 360°

Projektor zapewnia dużą elastyczność instalacji: można go ustawiać pod dowolnym kątem, bokiem, a nawet spodem do góry.

Projekcja dwóch obrazów obok siebie

Obrazy z dwóch źródeł można wyświetlać jednocześnie. Możliwość oglądania dwóch obrazów naraz bardzo przydaje się w takich zastosowaniach jak wideokonferencje i szkolenia medyczne.

Automatyczne przyciemnianie

Po określonym czasie lub kiedy brak sygnału wejściowego, jasność projektora stopniowo zmniejsza się automatycznie. Umożliwia to redukcję poboru mocy i zmniejszenie kosztów energii.

Automatyczna regulacja jasności

Moc wyjściowa laserowego źródła światła jest dostosowywana automatycznie do zawartości presentowanego materiału, dzięki czemu podczas wyświetlania ciemnych scen oszczędza się energię.

Wyłączanie prezentowany materiału w celu oszczędzania energii

Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku na pilocie projektora, aby natychmiast wyłączyć obraz, zmniejszając jasność o 95%. Po kolejnym naciśnięciu przycisku projektor włącza się błyskawicznie i jest gotowy do dalszej prezentacji.

 

[[{"type":"media","view_mode":"media_original","fid":"773","attributes":{"alt":"New WUXGA Resolution 4000lm Laser Light Source Projector","class":"media-image","typeof":"foaf:Image"}}]]

 

ULOTKA INFORMACYJNA Z DANYMI TECHNICZNYMI